Odprowadzanie spalin z kotłów kondensacyjnych 1 / 1

Odprowadzanie spalin z kotłów kondensacyjnych

Zapytaj o cenę

Opis

Odprowadzanie spalin z kotłów kondensacyjnych

Postęp techniczny, stymulowany przez obostrzenia związane z ochronąśrodowiska oraz koniecznością oszczędności energii, spowodowałradykalne zmiany w konstrukcji źródeł ciepła. Zmniejszenie objętości iobniżenie temperatury spalin oraz drastyczne ograniczenie emisjisubstancji szkodliwych (przede wszystkim CO2 i NOx), a takżezmniejszenie zużycia paliwa przez podwyższenie sprawności urządzeńgrzewczych, to najważniejsze efekty wprowadzania nowoczesnychrozwiązań w ogrzewnictwie.
Do spalania w kotłach kondensacyjnych zasadniczo nadaje się tylko gazi lekki olej opałowy ale ze względu na brak problemów z utylizacjąkondensatu, gaz jako paliwo najczystsze gra tu pierwszoplanową rolę.

Misztela Wiesław. Usługi kominiarskie. Wentylacja, uszczelnianie kominów
Świadczymy profesjonalne usługi kominiarskie. Wykonujemy rzetelneekspertyzy kominiarskie i przeglądy kominów, wentylacji orazuszczelnianie kominów. Dbając o jak najwyższą jakość usług stosujemytakie urządzenia jak np. kamera kominowa. Posiadamy wieloletniedoświadczenie, zaawansowane urządzenia i technologie. Zachęcamy doskorzystania z naszej oferty.
Szukamy klientów

Masz za mało klientów? Podpowiadamy, jak ich zdobyć!

Reklamuj się u nas
Wróć na początek strony