Doradztwo w zakresie ubezpieczeń
Doradztwo w zakresie ubezpieczeń, Żyła Hubert. Agencja Ubezpieczeniowa, Warszawa

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 1251474693
REGON: 142608823
Rok założenia:
2010
Branża:

O firmie

Siedziba Agencji Ubezpieczeniowej, prowadzonej przez Huberta Żyłę, zlokalizowana jest w Warszawie. Świadczymy usługi od 1996 roku, proponując naszym klientom najlepsze rozwiązania w zakresie ochrony zdrowia, majątku czy podczas wyjazdów.

Oferta

Specjalizujemy się w świadczeniu usług związanych z doradztwem ubezpieczeniowym. Współpracujemy zarówno z klientami indywidualnymi, jak i biznesowymi, w tym z właścicielami przedsiębiorstw czy korporacji. Dodatkowo obsługujemy rozmaite fundacje i organizacje pozarządowe.

Przygotowaliśmy wiele korzystnych rozwiązań w zakresie ochrony majątku, pojazdów oraz zdrowia. Proponujemy ubezpieczenia komunikacyjne, dzięki którym zapewniamy ochronę aut oraz innych pojazdów. Jest to szczególnie przydatne podczas nagłych wypadków na drodze, np. podczas podróży. Oprócz tego oferujemy szereg ubezpieczeń OC. Ponadto jesteśmy w stanie zaproponować oferty z zakresu ubezpieczeń grupowych.

Zachęcamy do skorzystania z ubezpieczeń majątkowych. Oferujemy swoim klientom ochronę domu, działki lub mieszkania w razie nieszczęśliwych zdarzeń losowych. Zakres działalności naszej agencji obejmuje również pakiet ubezpieczeń turystycznych.

Z pomocą naszych ubezpieczycieli zapewnią Państwo bezpieczeństwo swojej rodziny, a także firmy, bowiem w naszej ofercie znajdą Państwo szereg ubezpieczeń mienia firmowego, maszyn i odpowiedzialności cywilnej. Gwarantujemy pomoc w przypadku chorób dziecka czy małżonka.

Mamy wieloletnie doświadczenie w obsłudze klientów, co przekłada się na jakość świadczonych usług. Obsługujemy klientów z całej Polski.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty i nawiązania współpracy z Agencją Ubezpieczeniową w Warszawie.

Wideo

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Żyła Hubert. Agencja Ubezpieczeniowa

Żyła Hubert. Agencja Ubezpieczeniowa, Warszawa

Słowa kluczowe

Opinie (21)

Opinie o firmie Żyła Hubert. Agencja Ubezpieczeniowa

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Nikodem
Nikodem
5.0
19.07.2019
To specjaliści w zakresie ubezpieczeń. Proponują klientom korzystne warunki. Cała moja rodzina korzysta z ich usług.
Jarek
Jarek
5.0
26.06.2019
Zapewniają fachowe doradztwo. Pomogli załatwić mi wszystkie sprawy związane z wypłatą ubezpieczenia. Polecam ich usługi.
Oskar
Oskar
5.0
07.05.2019
Fajnie, że współpracują również z klientami biznesowymi. Specjalizuję się w produkcji maszyn rolniczych. Dysponuję bardzo drogim sprzętem. Wołałem dmuchać na zimne i skorzystałem z ich pakietu ubezpieczeniowego.
Honorata
Honorata
5.0
21.04.2019
Jeśli planujecie skorzystać z pomocy agenta ubezpieczeniowego, powinniście umówić się na spotkanie z Panem Hubertem. Jestem mu bardzo wdzięczna za okazaną pomoc.
Mariusz
Mariusz
5.0
22.03.2019
Prowadzę firmę, dlatego ucieszyłem się, że współpracują również z klientami biznesowymi. Zapewniają ubezpieczenie mienia firmy, a także maszyn. Pan Hubert jest profesjonalistą.
Matylda
Matylda
5.0
24.02.2019
Widać, że zależy im na zadowoleniu klientów. Proponują ubezpieczenie zgodne z indywidualnymi potrzebami. Są bardzo rzetelni i terminowi.
Grażyna
Grażyna
5.0
17.01.2019
Pan Hubert jest bardzo konkretną osobą. Już w trakcie pierwszej rozmowy telefonicznej udało nam się ustalić warunki współpracy. Polecam.
Ireneusz
Ireneusz
5.0
25.12.2018
Szukacie doświadczonych agentów ubezpieczeniowych? Zajrzyjcie na ich stronę internetową. Oferują szereg ubezpieczeń majątkowych, komunikacyjnych oraz grupowych. To firma godna polecenia.
Karolina
Karolina
5.0
21.11.2018
Jakiś czas temu zalałam sąsiadkę. Na szczęście ubezpieczyłam się w agencji Pana Huberta. Ubezpieczenie pokryło wszystkie koszty remontu łazienki sąsiadki.
Borys
Borys
5.0
06.10.2018
Działają na rynku ubezpieczeniowym już od wielu lat. Słyszałem o nich wiele pozytywnych opinii. Moi znajomi zachwalają ich usługi. To dla mnie najlepsza rekomendacja.
Iga
Iga
5.0
23.09.2018
Nigdy nie wiadomo co przyniesie los, dlatego ubezpieczyłam u nich auto i mieszkanie. Proponują bardzo korzystne warunki. Widać, że mają doświadczenie w branży. Polecam.
Agata
Agata
5.0
15.08.2018
Niedawno wprowadziliśmy się do nowego domu. Mój mąż pomyślał o wszystkim i umówił nas na spotkanie z agentem ubezpieczeniowym, żeby opowiedział nam o szczegółach ubezpieczenia domu.
Bartłomiej
Bartłomiej
5.0
02.07.2018
Planowaliśmy wakacje w Egipcie. Marzyliśmy o tym, żeby zobaczyć piramidy. Ostatnio jest tam niebezpiecznie. Obawialiśmy się jakiegoś ataku terrorystycznego. Znajomy polecił nam ubezpieczenie turystyczne. Skorzystaliśmy z oferty Pana Huberta.
Mateusz
Mateusz
5.0
29.06.2018
Zaproponowali mi bardzo korzystne ubezpieczenie OC. Dzięki nim mam pewność, że nawet w razie wypadku nie zostanę na lodzie.
Sylwia
Sylwia
5.0
24.05.2018
Kilka miesięcy temu skorzystałam z ich oferty. Niedawno zachorował mój mąż. Nie wiem co byśmy zrobili bez ich pomocy. Nie zastanawiajcie się i umówcie się na spotkanie z doświadczonym ubezpieczycielem.
Bartosz
Bartosz
5.0
19.04.2018
Proponują bardzo korzystne ubezpieczenie majątkowe i komunikacyjne. Pomogli mi wszystko załatwić. Cieszę się, że trafiłem na Pana Huberta.
Magda
Magda
5.0
13.03.2018
Przyszłość jest nieprzewidywalna, dlatego warto zadbać o bezpieczeństwo swojej rodziny i zapoznać się z ich ofertą. Zapewniają fachowe doradztwo ubezpieczeniowe.
Andrzej
Andrzej
5.0
23.02.2018
Kilka miesięcy temu skorzystałam z ich oferty ubezpieczeniowej. Pomogli mi załatwić wszystkie formalności. To profesjonaliści.
Czarek
Czarek
5.0
26.01.2018
Niedawno kupiłem drogie auto. Postanowiłem je ubezpieczyć w razie kradzieży. Zgłosiłem się do ubezpieczyciela z agencji Pana Huberta. Jestem bardzo zadowolony.
Renata
Renata
5.0
25.12.2017
Widać, że mają ogromne doświadczenie zawodowe. Potrafią nawiązać kontakt z klientem. Spełnili wszystkie moje oczekiwania. Jestem bardzo zadowolona. Polecam ich usługi.
Leszek
Leszek
5.0
23.11.2017
Brat namówił mnie, żebym zapoznał się z ich ofertą związaną z ubezpieczeniem majątkowym. Umówiłem się na spotkanie z Panem Hubertem. Zaproponował mi bardzo korzystne warunki. Cieszę się, ze posłuchałem brata i skorzystałem z ich usług.
Zobacz więcej (11)