Pomagamy odzyskać zapłacony podatek
Pomagamy odzyskać zapłacony podatek, Zwrot Podatku z Niemiec Piotr Kastral, Jelenia Góra

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
08:30 - 16:00
Wt.
08:30 - 16:00
Śr.
08:30 - 16:00
Cz.
08:30 - 16:00
Pt.
08:30 - 16:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 6111321785
REGON: 231092575
Dodatkowe kontakty:

601 554 410

Rok założenia:
1996

O firmie

Prowadzone przez nas przedsiębiorstwo Gama jest oddziałem jednej z największych firm w Polsce KDF-podatki. Zajmujemy się odzyskiwaniem podatku z krajów Unii Europejskiej. Siedziba naszej działalności zlokalizowana jest w Jeleniej Górze, na terenie województwa dolnośląskiego. Piotr Kastral jest osobą odpowiedzialną w naszym oddziale.

Oferta

Na rynku działamy od niemal 30 lat. Czas ten pozwolił na poznanie Państwa oczekiwań i zbudowanie cennego doświadczenia. Staramy się dotrzeć do każdego, kto potrzebuje naszej pomocy - z tego względu dziś posiadamy aż 36 oddziałów w całym kraju. Misją naszej firmy jest doprowadzenie do odzyskania pieniędzy Klientów, w sposób sprawny i w pełni profesjonalny.

Praca za granicą uprawnia do pobrania specjalnego podatku. Nasza firma zajmuje się właśnie jego odzyskiwaniem. Profesjonalnie zajmiemy się każdą sprawą podatku od pracodawców z krajów Unii Europejskiej. Nie pobieramy żadnych opłat wstępnych i nie ukrywamy żadnych dodatkowych wydatków. Umowa, którą podpisuje Klient, jest przejrzysta oraz czytelna. Zależy nam na Państwa zaufaniu oraz satysfakcji z wykonanych usług.

Odzyskamy:
 • zwrot podatku z Niemiec,
 • zwrot podatku z Holandii,
 • zwrot podatku z Anglii,
 • zwrot podatku z Danii,
 • zwrot podatku z Norwegii,
 • zwrot podatku z Belgii,
 • zwrot podatku z Austrii.
Zajmujemy się między innymi komplementowaniem dokumentów oraz wniosków. Później składamy je w odpowiednich instytucjach i podejmujemy się reprezentacji Klienta. Odzyskujemy zaległe zasiłki rodzinne (za okres od pół roku wstecz) oraz bieżące zasiłki Kindergeld z Niemiec. Zwrot podatku niesie ze sobą wiele korzyści.

Pracownicy naszej firmy z chęcią je Państwu przedstawią podczas spotkania lub rozmowy telefonicznej.

Serdecznie zapraszamy do podjęcia współpracy z przedsiębiorstwem Gama.

Zakres działalności

Informacje dodatkowe
Firma ubezpieczona OC
Zasięg działalności
Lokalny

Artykuły

Jak właściwie rozliczyć dochody zagraniczne? Zwrot Podatku z Niemiec Piotr Kastral
Jak właściwie rozliczyć dochody zagraniczne? Zwrot Podatku z Niemiec Piotr Kastral
Osoby, których miejscem zamieszkania jest Polska, muszą płacić w kraju podatek od całości swoich dochodów. Na jakich zasadach rozlicza się dochody z zagranicy?

Więcej informacji

 • Zwrot podatku z Niemiec zobacz
 • Zasiłek rodzinny KINDERGELD zobacz
 • Zwrot podatku z Holandii zobacz
 • Zwrot podatku z Austrii zobacz
 • Zwrot podatku z Belgii zobacz

Kontakt

Kontakt Zwrot Podatku z Niemiec Piotr Kastral

Zwrot Podatku z Niemiec Piotr Kastral, Jelenia Góra

Słowa kluczowe

Opinie (9)

Opinie o firmie Zwrot Podatku z Niemiec Piotr Kastral


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.

Średnia ocen

4.0

Opinie użytkowników

Kontrahent
Kontrahent
3.0
20.12.2022
Po podpisaniu umowy, bądź przewidując jej podpisanie, firma którą reprezentuje Pan Kastral, winna mieć na uwadze przede wszystkim dobro kontrahenta. Pan Piotr, niestety, manipuluje informacjami, licząc na niewiedzę osoby z którą nawiązał współpracę. I gdyby to była faktyczna nieznajomość możliwości, jakie niesie za sobą doba załatwiania niemal wszystkich spraw online, zawsze można w ramach współpracy poinformować biuro o wiadomych nam ułatwieniach, ale - zważywszy na to, że firma jest na rynku, jak wynika z portfolio 30 lat, kiedy internet w Polsce ledwie raczkował, to wygląda na wrośniecie w archaiczne metody. Niemniej, ze szkodą dla petenta. Zważywszy na czas. Nie podoba mi się również wytłuszczenie w umowie pogrubionym drukiem opłaty procentowej od zwrotu za usluge, a ukrycie faktycznego kosztu w maczku zlewającymi się z resztą druku. Z drugiej strony trudno nie zauważyć, że mimo wad współpracy, Pan Piotr jest skuteczny. I z tego względu polecam.
Daria
Daria
5.0
13.05.2022
Polecam wszystkim, którzy szukają profesjonalistów w odzyskiwaniu podatku z zagranicy. Współpracuję od niedawna, ale już się zdążyłam przekonać, że lepiej trafić nie mogłam. Z czystym sumieniem polecam.
Klient
Klient
2.0
13.02.2019
Kindergeld co prawda otrzymaliśmy, ale ile za tym trzeba było się nachodzic???? Pan mało kompetentny, co chwilę wymyślał jakieś nowe dokumenty do doniesienia, pomimo wcześniejszej rozpiski co należy dostarczyć - a to jeszcze to, a to jeszcze tamto.... Masakra. A uważa się za niewiadomo kogo. Osobiście nie polecam-nigdy tam nie wrócimy
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
01.10.2015
Fachowa pomoc w rozliczeniu podatku z Niemiec oraz odzyskaniu zasiłku KIndergeld. Nie słodzą, nie deklarują nie wiadomo jak krótkich terminów odzyskania pieniędzy. Warto, polecam. Jacek A.
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
1.0
18.09.2014
Jedna z najgorszych firm nie polecam brak kompetencji nie odpowiadają na telefony sprawa ciągnie się już od prawie roku i nic
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
05.05.2014
KINDERGELD - szybciutko zostało mi zwrocowe, kompleksowa pomoc !! rewelacja i bardzo dziękuje :) :)
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
25.04.2014
zwrot podatku z Holandii u Pana Kastrala to światna sprawa, Kategorycznie POLECAM
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
11.04.2014
Ja również polecam, bardzo fajnie rozegrana sprawa. Pozdrawiam
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
09.04.2014
W 2012r. korzystałem z usług tej firmy. Zdecydowanie polecam !! Tym bardziej że nie pobierają wstępnych opłat!