Sztuka pięknego pisania
Sztuka pięknego pisania, Zuzanna Chróścik Scriptfolium, Wrocław

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 8943139566
REGON: 382878353
Rok założenia:
2019
Branża:

O firmie

Scriptfolium to pracownia kaligraficzna, która powstała z pasji do pisania. Jej właścicielką jest Zuzanna Chróścik z wykształcenia historyk sztuki. Znajdą nas Państwo we Wrocławiu. Zapraszamy na warsztaty z różnego rodzaju pism dawnych i dekoracyjnych. Kaligrafię można zaprosić do swojej firmy lub szkoły, na wydarzenie lub zorganizować warsztaty w ramach różnego rodzaju okoliczności.

Oferta

Z elementami kaligrafii spotykamy się na każdym etapie naszego życia. Już od młodzieńczych lat piękno dobrze wykreślonej litery wzbogaca postrzegany przez nas świat. W naszej pracowni wszystko, co tworzymy, robione jest z pasją. Dbamy o to, aby wizerunek otaczającej nas sztuki był jeszcze bardziej niezwykły i zapraszamy do naszego świata wszystkich zainteresowanych różnorodnością kształtu litery, używanych narzędzi i mediów w ramach warsztatów kaligraficznych. Na spotkaniach ze stalówkami, atramentami, tuszami i różnego rodzaju narzędziami kaligraficznymi, można zanurzyć się w świat spokoju i relaksu, który to otwiera przed nami praca nad linią i kształtem.

W ramach działania pracowni znajdują się:
  • warsztaty cykliczne z różnego rodzaju krojów pism dawnych oraz współczesnych,
  • warsztaty tematyczne, jednorazowe z wybranego rodzaju pisma,
  • warsztaty w ramach większych wydarzeń,
  • zajęcia okolicznościowe (w ramach np. urodzin),
  • zajęcia indywidualne w ramach karnetu, lekcji prywatnej,
  • wykonywanie zleceń: wypisywanie zaproszeń, kartek okolicznościowych, dyplomów, cytatów i wszelakich tekstów na prezent,
  • wykonywanie napisów na tablicach w lokalach gastronomicznych,
  • tworzenie autorskich prac artystycznych,
  • wykonywanie papeterii okolicznościowej w ramach zleceń indywidualnych.
Kaligrafia może stać się niezwykłą przygodą w świat piękna, świat skupienia. Może zatrzymać na chwilę pędzący czas i otoczyć nas chwilą tylko dla siebie. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej działalności na stronie internetowej pracowni.

Wideo

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Zuzanna Chróścik Scriptfolium

Zuzanna Chróścik Scriptfolium, Wrocław

Opinie (1)

Opinie o firmie Zuzanna Chróścik Scriptfolium

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Patryk
Patryk
5.0
21.07.2020
Atmosfera w zakładzie kaligraficznym Pani Zuzanny jest super. Wszystko przeprowadzone jest w sposób zrozumiały. Po szkoleniu można spróbować swoich sił i zobaczyć, że widać efekty.