Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7272303215
REGON: 472030811
Rok założenia:
1998

Polecane oferty

Nadrzędnym celem naszej działalności jest świadczenie profesjonalnych usług z zakresu tłumaczeń. Of...
Specjalizuję się w tłumaczeniach z polskiego na język niemiecki oraz z niemieckiego na język polski...
Posiadamy ponad 20-letnie doświadczenie w branży, co przekłada się na wysoką jakość świadczonych us...
Świadczymy usługi translatorskie na najwyższym poziomie. Długoletnia praktyka i wykwalifikowani pra...

O firmie

Nazywam się Jolanta Żurek i jestem doświadczonym tłumaczem przysięgłym języka niemieckiego. Działalność rozpoczęłam w 1998. Siedziba mojego przedsiębiorstwa zlokalizowana jest w Łodzi. W każde powierzone mi zlecenie angażuję się stuprocentowo. Jestem drobiazgowa, dlatego każde tłumaczenie wykonuję na możliwie najwyższym poziomie.

Oferta

W branży tłumaczeniowej funkcjonuję od prawie 25 lat. Specjalizuję się głównie w tłumaczeniach uwierzytelnionych, które świadczę dla osób fizycznych, podmiotów gospodarczych, sądów, prokuratury czy policji nie tylko w Polsce, ale także w Niemczech. Podejmuję się tłumaczeń z języka niemieckiego na polski i odwrotnie. Wysokie kwalifikacje w połączeniu z dużą wiedzą są gwarantem rzetelności.

Zajmuję się tłumaczeniami pisemnymi i ustnymi, czyli inaczej konsekutywnymi. Problemu nie stanowią dla mnie przekłady dokumentów urzędowych, takich jak akty ślubu czy urodzenia, zaświadczenia, świadectwa, dyplomy, orzeczenia czy akty. Tłumaczę dokumenty samochodowe, łącznie z ubezpieczeniem, fakturami i umowami. Przyjmuję zlecenia na dokumenty handlowe i ekonomiczne. Przetłumaczę też bieżącą korespondencję oraz oferty handlowe.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów wprowadziłam do oferty tłumaczenia tekstów z różnych dziedzin, na przykład ekologii i ochrony środowiska. Powierza mi się badania, raporty, artykuły prasowe, a także opracowania. Przełożę też z niemieckiego na polski strony WWW. Jeżeli chodzi o tłumaczenia ustne to prowadzę rozmowy telefoniczne z osobami z zagranicy oraz świadczę usługi w urzędach stanu cywilnego lub kancelariach notarialnych.

Oferta obejmuje także:
  • tłumaczenia urzędowe aktów USC: urodzenia, ślubu, zgonu, zaświadczenia zawarcia związku małżeńskiego, zaświadczenia ZUS i z opieki społecznej
  • tłumaczenia sądowe
  • tłumaczenia notarialne
  • tłumaczenia szkolne i uniwersyteckie
  • tłumaczenia dokumentów z pracy
  • tłumaczenia tekstów o tematyce ogólnej
Ceny ustalane są z każdym z Państwa indywidualnie. Zapewniam terminowość i fachowe podejście. W razie pytań pozostaję do dyspozycji. Postaram się rozwiać wszelkie wątpliwości podczas kontaktu telefonicznego lub mailowego. Zainteresowanych zachęcam do odwiedzenia prowadzonej przeze mnie strony internetowej.

Zapraszam do współpracy z doświadczonym tłumaczem przysięgłym języka niemieckiego.

Kontakt

Kontakt Żurek Jolanta. Tłumaczenia przysięgłe

Żurek Jolanta. Tłumaczenia przysięgłe, Łódź

Opinie (0)

Opinie o firmie Żurek Jolanta. Tłumaczenia przysięgłe