Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
10:00 - 16:00
Wt.
09:00 - 16:00
Śr.
09:00 - 16:00
Cz.
09:00 - 16:00
Pt.
09:00 - 16:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 5271422632
REGON: 142017341
Rok założenia:
2009
Branża:

O firmie

Nazywam się Renata Żurawska i prowadzę kancelarię notarialną, która znajduje się w Ożarowie Mazowieckim. Jestem doświadczonym oraz wysoko wykwalifikowanym notariuszem. Świadczę usługi od 1996 roku.

Oferta

Specjalizuję się w świadczeniu kompleksowych usług notarialnych na najwyższym poziomie. Profesjonalnie zajmuję się sporządzaniem aktów notarialnych z poszanowaniem litery prawa oraz etyki zawodowej. Zapewniam Państwu dyskrecję i pomoc w każdej sprawie. Do zakresu mojej działalności należy sporządzenie każdego aktu notarialnego takiego jak umowa:
  • darowizny
  • spółki
  • kupna-sprzedaży
  • deweloperska
  • majątkowa małżeńska
  • o podział majątku wspólnego
W ramach czynności notarialnych udzielam porad podczas sporządzania testamentów. Sporządzam także akty poświadczenia dziedziczenia oraz umowy przeniesienia własności nieruchomości lub zniesienia współwłasności.

Zajmuję się podziałami majątku oraz poświadczaniem własnoręcznych podpisów, daty okazania dokumentu i pozostawania osoby przy życiu. Ponadto profesjonalnie spiszę protokół ze zgromadzenia wspólników i dokonam każdej innej czynności notarialnej, takiej jak na przykład przechowanie pieniędzy czy papierów wartościowych w związku z dokonywanym w kancelarii zleceniem. Sporządzę protesty weksli i czeków. Każde zlecenie wykonuję w sposób rzetelny i terminowy. Obsługuję zarówno firmy, jak i osoby fizyczne.

Zapraszam.

Kontakt

Kontakt Żurawska Renata Kancelaria notarialna

Żurawska Renata Kancelaria notarialna, Ożarów Mazowiecki

Opinie (2)

Opinie o firmie Żurawska Renata Kancelaria notarialna


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Angelika N.
Angelika N.
5.0
19.08.2021
Jestem bardzo zadowolona z obsługi Kancelarii, szczerze polecam.
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
13.07.2016
Skorzystałem i polecam. Pani notariusz bardzo pomocna , a przy tym cały czas uśmiechnięta i miła. W razie potrzeby na pewno wrócę.