Pomoc w sprawach z zakresu prawa własności intelektualnej
Pomoc w sprawach z zakresu prawa własności intelektualnej, ŻURAW PIKORA SPÓŁKA JAWNA, Warszawa

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5833349752
REGON: 38304957000000
KRS: 0000780847
Rok założenia:
2019
Branża:

O firmie

Kancelaria Żuraw Pikora znajduje się w Warszawie. Nasz zespół tworzą radcowie prawni, adwokaci i rzecznicy patentowi. Doradztwem służymy polskimi i zagranicznym klientom, uczelniom i stowarzyszeniom branżowym. Współpracujemy z małymi, średnimi i dużymi firmami.

Oferta

Radcom prawnym i rzecznikom patentowym z kancelarii Żuraw Pikora w Warszawie powierzycie prowadzenie spraw z zakresu własności intelektualnej i bieżącą obsługę prawną przedsiębiorstwa.

W ramach ochrony znaków towarowych wykonujemy takie usługi, jak między innymi doradztwo przy wyborze oznaczenia, zgłaszanie oznaczenia w systemie krajowym, unijnym i międzynarodowym, prowadzenie postępowań spornych i spraw o naruszenie czy przeprowadzanie badania zdolności rejestrowej w kraju i na świecie. Zajmujemy się też uzyskiwaniem i ochroną patentów.

Doradzamy w zakresie praw autorskich i pokrewnych: przygotowujemy opinie i analizy, prowadzimy negocjacje i reprezentujemy klientów przed sądami powszechnymi i arbitrażowymi i dochodzimy roszczeń w przypadku naruszenia praw autorskich.

Prowadzimy spory o naruszenie zasad uczciwej konkurencji w zakresie między innymi oznaczeń wprowadzających w błąd, zewnętrznej postaci produktu czy nieuczciwej reklamy.

Zapewniamy pomoc prawną w zakresie domen internetowych. Rejestrujemy nazwy domen jako znaki towarowe, badamy nowe nazwy domen w celu ustalenia możliwych konfliktów z zarejestrowanymi znakami towarowymi oraz wykonujemy wiele innych usług.

Reprezentujemy klientów w sporach z zakresu własności intelektualnej i prawa medycznego oraz służymy wsparciem podmiotom z takich branż, jak FMCG, kosmetyczna, farmaceutyczna i medyczna.

Służymy doradztwem w zakresie prawa gospodarczego. Pomagamy w doborze formy prowadzenia działalności, zakładaniu i przekształcaniu spółek prawa handlowego, prowadzeniu negocjacji handlowych, przygotowywaniu i opiniowaniu projektów umów, przeprowadzaniu due dilligence czy prowadzeniu stałej obsługi korporacyjnej.

Wideo

Kontakt

Kontakt ŻURAW PIKORA SPÓŁKA JAWNA

ŻURAW PIKORA SPÓŁKA JAWNA, Warszawa

Opinie (0)

Opinie o firmie ŻURAW PIKORA SPÓŁKA JAWNA


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.