Profesjonalny serwis pieców gazowych
Profesjonalny serwis pieców gazowych, Zubrzycki Serwis s.c. Jarosław Zubrzycki Anna Szalast, Lublin

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
08:00 - 16:00
Wt.
08:00 - 16:00
Śr.
08:00 - 16:00
Cz.
08:00 - 16:00
Pt.
08:00 - 16:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 7122388204
Dodatkowe kontakty:

81 538 24 77

Rok założenia:
1998

O firmie

Na rynku profesjonalnych urządzeń grzewczych funkcjonujemy nieprzerwanie od 1998 roku. Siedziba Zubrzycki Serwis znajduje się w Lublinie. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży, dzięki czemu możemy zapewnić najwyższy poziom obsługi. Firmą zarządza Jarosław Zubrzycki i Anna Szalast.

Oferta

Przedmiotem naszej działalności w Zubrzycki Serwis jest kompleksowa obsługa w zakresie profesjonalnego serwisu urządzeń grzewczych. W naszej pracy dbamy o każdy najdrobniejszy szczegół, dlatego dokładnie sprawdzamy stan techniczny urządzenia i sporządzamy pełną dokumentację techniczną serwisowanych urządzeń. Zatrudniamy zespół doświadczonych specjalistów, którzy pracują z wykorzystaniem najnowocześniejszego sprzętu. Naszym priorytetem jest przeprowadzenie fachowej naprawy, dzięki której sprzęt będzie działał bezpiecznie i w zgodzie z zaleceniami producenta.

W Zubrzycki Serwis zajmujemy się wykonaniem przeglądów gwarancyjnych i pogwarancyjnych oraz napraw urządzeń grzewczych. Specjalizujemy się w naprawie i serwisie pieców gazowych i innych urządzeń grzewczych marki Junkers. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w konserwacji i sprawdzaniu stanu technicznego junkersów. Nasi fachowcy podejmą się ich podłączenia na miejscu u klienta. Ponadto realizują usługi włącznie z uruchomieniem i udzieleniem fachowych porad dotyczących właściwego użytkowania sprzętu.

Zapraszamy do współpracy z Zubrzycki Serwis.

Marki i specjalizacje

Specjalizujemy się w kompleksowym serwisie urządzeń grzewczych i pieców gazowych renomowanej firmy Junkers.

Kontakt

Kontakt Zubrzycki Serwis s.c. Jarosław Zubrzycki Anna Szalast

Zubrzycki Serwis s.c. Jarosław Zubrzycki Anna Szalast, Lublin

Opinie (0)

Opinie o firmie Zubrzycki Serwis s.c. Jarosław Zubrzycki Anna Szalast