Innowacyjne systemy automatyki
Innowacyjne systemy automatyki, Zremb Warszawa Sp. z o. o. Zakład Automatyki, Warszawa

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
08:00 - 16:00
Wt.
08:00 - 16:00
Śr.
08:00 - 16:00
Cz.
08:00 - 16:00
Pt.
08:00 - 16:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 1181575991
KRS: 0000128041
Rok założenia:
1991

O firmie

Siedziba zakładu automatyki Zremb znajduje się na warszawskiej Pradze. Początek naszej działalności sięga 1959 roku. Wieloletnie doświadczenie w branży przekłada się na najwyższą jakość świadczonych przez nas usług. Oferujemy przemyślane rozwiązania wpływające na optymalizację pracy i oszczędność czasu.

Oferta

Przez wiele lat obecności na rynku opracowaliśmy własne systemy sterowania i wizualizacji. Proponujemy także sprawdzone rozwiązania IT dotyczące zarządzania i kontroli produkcji. Dzięki nim zmniejszą Państwo koszty i zwiększą elastyczność oferty. Będzie możliwe jej indywidualne dopasowanie do potrzeb klientów. Dodatkowo świadczymy pełen zakres usług mechanicznych i elektrycznych. Podejmujemy się wykonawstwa takich urządzeń jak:
  • szafy,
  • rozdzielnice,
  • siłowe instalacje elektryczne i sterownicze,
  • instalacje oświetleniowe.
Działamy w przemyśle budowlanym, rolniczym oraz szklarskim. Jesteśmy pomocni w produkcji betonu, pasz, a także szkła czy pieczywa. Dzięki naszemu oprogramowaniu przygotowanie ciast, rozliczanie surowców, dokładne przygotowanie proporcji czy kontrola zapasów jest pod stałą kontrolą i umożliwia wytwarzanie produktów o wysokim standardzie. Z naszych nowoczesnych rozwiązań korzystają także huty szkła - pomagamy im podczas przygotowywania proporcji składników masy szklarskiej. Potwierdzeniem naszego profesjonalizmu są liczne referencje oraz duża wiedza zatrudnianej kadry. Są to prawdziwi specjaliści z zakresu technologii, mechaniki, projektów elektrycznych oraz oprogramowania. Wszystkie te czynniki stawiają naszą firmę w czołówce na rynku polskim.

Zapraszamy do kontaktu - zakład automatyki Zremb z Warszawy.

Artykuły

Dlaczego warto zainwestować w automatykę przemysłową?
Dlaczego warto zainwestować w automatykę przemysłową?
Automatyka przemysłowa to nowoczesne rozwiązania doskonałe dla każdego biznesu. Koniecznie sprawdź, jakie są zalety automatyki przemysłowej dla firmy.
Jakie rozwiązania warto zastosować w produkcji pasz?
Jakie rozwiązania warto zastosować w produkcji pasz?
Dzięki współczesnej automatyzacji przemysłu, produkcję można przyśpieszyć i ułatwić tworzenie odpowiednio skomponowanych mieszanek. Jakie systemy wprowadzić?
MES – system wspomagania zarządzania produkcją. Czy warto w niego inwestować?
MES – system wspomagania zarządzania produkcją. Czy warto w niego inwestować?
MES to informatyczny system wspomagania zarządzania produkcją, który usprawnia przebieg procesów produkcyjnych w przedsiębiorstwie. Warto w niego zainwestować.

Wideo

Kontakt

Kontakt Zremb Warszawa Sp. z o. o. Zakład Automatyki

Zremb Warszawa Sp. z o. o. Zakład Automatyki, Warszawa

Słowa kluczowe

Opinie (19)

Opinie o firmie Zremb Warszawa Sp. z o. o. Zakład Automatyki

Średnia ocen

4.4

Opinie użytkowników

Mateusz
Mateusz
4.0
01.09.2021
Korzystamy z ich systemu do automatyzacji wytwórni pasz. Program jest bardzo funkcjonalny, bo daje nam możliwość łatwej wymiany informacji na temat aktualnych procesów i stanu pasz pomiędzy innymi działami. To znacznie ułatwia nam pracę.
Dominika
Dominika
5.0
24.07.2021
Polecamy ich, dlatego, że mają ogromną wiedzę na temat automatyki przemysłowej i co ważne, nadzorują sami wszystkie procesy montażowe. Kiedy musieliśmy podłączyć dodatkowe linie SN, które były zawarte w projekcie, zakład Zremb nadzorował, czy wszystko zostało wykonane poprawnie i według zasad bezpieczeństwa.
Tomek
Tomek
5.0
15.05.2021
Wykonali dla nas projekt i montaż zestawiarni w naszej hucie szkła. Wszystko razem ze sobą połączyli, od mechaniki, po elektrykę i automatykę przemysłową. Pracujemy na ich systemach już prawie rok i jesteśmy bardzo zadowoleni z funkcjonalności oraz wydajności całej linii.
inżynier
inżynier
1.0
25.04.2021
Wysokie ceny przy niskiej jakości
inżynier
inżynier
1.0
25.04.2021
Słaba jakość wykonania i duże opóźnienia. Brakuje im specjalistów.
Oliwer
Oliwer
5.0
12.03.2021
Firma wykonała dla nas bardzo szczegółowy projekt obejmujący prefabrykację szafy. Najpierw technicy przeprowadzili szczegółowy wywiad na terenie zakładu. Bardzo podobało mi się to, że chcą dostosować całą instalację w stu procentach do naszych potrzeb. Cały projekt wykonali zgodnie z przyjętymi kosztami. Polecam.
Jarosław
Jarosław
4.0
10.01.2021
Firma zaprojektowała dla nas i wdrożyła system zarządzania produkcją. Jesteśmy z niego bardzo zadowoleni, ponieważ pozwala nam on na sterowanie oraz edycję planów nawet podczas uruchomionych już systemów produkcyjnych. W każdym momencie możemy zawiesić aktualne plany, aby wdrożyć inne - ważniejsze w tym momencie. System jest naprawdę nowoczesny. Polecamy!
Ariel
Ariel
4.0
27.11.2020
Specjaliści z firmy Zremb stworzyli oprogramowanie dla mojego zakładu. W programie uwzględniona jest każda moja prośba. Te programy pomogły podnieść się naszemu zakładowi z kolan.
Kamil
Kamil
5.0
09.09.2020
Urządzenia mechaniczne zostały zaprojektowane idealnie pod naszą firmę. Teraz z pewnością wyprzedzimy konkurencję.
Artur
Artur
5.0
10.07.2020
Nigdy nie byłem zwolennikiem automatyki przemysłowej. Jednak jak się okazało, dzięki niej jesteśmy w stanie wykonywać naszą pracę dużo szybciej. Polecam.
Gerard
Gerard
5.0
20.05.2020
Dzięki zakładowi Zremb nasi konkurenci pozostali daleko w tyle. Wprowadzenie do firmy automatyki przemysłowej otwiera sporo nowych możliwości.
Robert
Robert
5.0
15.03.2020
Oprogramowania sprzedane nam przez zakład Zremb polepszyły jakość naszych prac. Jesteśmy w stanie monitorować każdy proces produkcyjny, magazynowy i transportowy. Logistyka naszej firmy w znacznym stopniu uległa poprawie.
Błażej
Błażej
5.0
12.01.2020
Bez pomocy zakładu Zremb, nasze przedsiębiorstwo nie zyskałoby takiej popularności. Ich automatyka przemysłowa pozwoliła nam zoptymalizować procesy produkcyjne. Dzięki temu produkty szybciej trafiają na rynek.
Hubert
Hubert
5.0
04.11.2019
Kompetentni i mili w kontaktach z klientem. Właściwi ludzie na właściwym miejscu.
Tobiasz
Tobiasz
5.0
30.09.2019
Sprawdzony dostawca oprogramowania pomagające zoptymalizować produkcję.
Mirek
Mirek
5.0
06.07.2019
Perfekcyjnie przygotowany projekt rozdzielnicy.
Grzegorz
Grzegorz
5.0
28.05.2019
Tworzą nowoczesne oprogramowanie do nadzoru produkcji. Korzystam z niego i jest naprawdę wydajne.
Rafał
Rafał
5.0
18.03.2019
Automatyzacja procesów w profesjonalnym wydaniu. Dostarczają niezawodne rozwiązania.
Zbyszek
Zbyszek
5.0
06.01.2019
Eksperci od projektowania i wykonywania układów automatyki przemysłowej. Zapewniają fachowe wsparcie na każdym etapie realizacji projektu.