Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 9551250507
REGON: 810850622

Polecane oferty

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży kowalskiej, dzięki czemu zyskaliśmy zaufanie rzeszy kl...
Bezpieczeństwo osób i mienia to podstawowe zagadnienie z którym muszą się mierzyć właściciele domów...
Nasza firma Ogrodzenia P.K. Koźmińscy zajmuje się kompleksową obsługą w zakresie ogrodzeń. Prowadzi...
Zakres działalności przedsiębiorstwa Arkadia, obejmuje sprzedaż i montaż wysokiej jakości ogrodzeń,...

O firmie

Nasza firma Zofkam istnieje na rynku od 2012 roku. Miejscem prowadzonej przez nas działalności jest Niedźwiedź w powiecie stargardzkim, w województwie zachodniopomorskim. Stylowe, dobrze wykonane bramy i ogrodzenia to wizytówka naszego przedsiębiorstwa. Współpracujemy z uznanymi na rynku producentami bram wjazdowych i garażowych. Zajmujemy się również produkcją ogrodzeń. Właścicielem firmy jest Zbigniew Kic.

Oferta

Bramy, ogrodzenia, kraty i balustrady to nasza specjalność. Dla wygody klientów oferujemy kompleksowy pakiet usług. Wyróżniają nas nowoczesne technologie, sprawny serwis oraz solidność usług. W swojej pracy korzystamy z najlepszych materiałów. Partnerzy z którymi współpracujemy to starannie wybrani fachowcy w swojej branży.

Zapewniamy szeroki wybór stolarki stalowej i aluminiowej. Prowadzimy sprzedaż ogrodzeń posesyjnych, przemysłowych i posesyjnych panelowych. W atrakcyjnej cenie mamy bramy przesuwane posesyjne i przemysłowe.

W ramach pakietowej obsługi klienta prowadzimy również sprzedaż systemów automatycznych, np. automatyki do bram przesuwanych czy skrzydłowych. Posiadamy też segmentowe bramy garażowe i przemysłowe NSC. Uzupełnienie oferty stanowi szeroki wybór systemów alarmowych oraz systemów parkingowych i szlabanów.

Realizujemy zlecenia najbardziej wymagających klientów. Nasze zaangażowanie i doświadczenie są gwarantem dobrej jakości wykonywanych usług.

Zapraszamy do skorzystania z wyżej przedstawionej oferty.

Kontakt

Kontakt Zofkam FUH Zbigniew Kic

Zofkam FUH Zbigniew Kic, Niedźwiedź

Opinie (0)

Opinie o firmie Zofkam FUH Zbigniew Kic