Prowadzenie księgowości firm
Prowadzenie księgowości firm, Zo-Ja Rachunkowość sp. z o.o., Włocławek

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5223160393
Rok założenia:
2019
Zobacz także naszą ofertę w branży:

O firmie

Zo-Ja Rachunkowość to spółka z siedzibą we Włocławku. Biuro rachunkowe zajmuje się kompleksowym wspieraniem przedsiębiorców w zakresie księgowości. Pomaga zarówno tym, którzy dopiero wchodzą na rynek, jak i firmom, które działają już od dawna.

Oferta

Prowadzenie działalności gospodarczej wiąże się z licznymi obowiązkami, wśród których można wyróżnić prace księgowe. Obowiązujące w Polsce przepisy umożliwiają przeniesienie ich na zewnętrzny podmiot, taki jak biuro Zo-Ja Rachunkowość. Firma zapewnia indywidualne podejście do każdego zlecenia, dotrzymywanie terminów i konkurencyjne ceny. Zajmuje się m.in. udzielaniem pomocy w trakcie zakładania firmy. Ponadto księgowi zajmują się pełną księgowością, czyli prowadzeniem ksiąg handlowych oraz księgowością uproszczoną, czyli księgami przychodów i rozchodów.

Biuro Zo-Ja Rachunkowość w ramach pełnej i uproszczonej księgowości oferuje:
  • doradztwo podatkowe,
  • sprawozdania finansowe,
  • ryczałt VAT,
  • rozliczanie podatku CIT,
  • rozliczanie podatku PIT.
Usługi z zakresu księgowości świadczone przez biuro rachunkowe obejmują też ZUS. W ramach nich pracownicy są zgłaszani do Zakładu Ubezpieczeń Społecznych, a księgowi obliczają należne składki i je przelewają na konto instytucji. Po rozwiązaniu umowy informację przekazują do urzędu, który wyrejestrowuje pracownika.

Po więcej informacji związanych z działalnością biura Zo-Ja Rachunkowość można zadzwonić albo napisać maila.

Artykuły

Na jakich zasadach należy rozliczać wewnątrzwspólnotowe nabycie towaru?
Na jakich zasadach należy rozliczać wewnątrzwspólnotowe nabycie towaru?
Obowiązek rozliczenia podatku VAT dotyczy transakcji nabycia towarów z innych państw Unii Europejskiej. Przeczytaj artykuł i poznaj związane z tym kwestie.
Księgowość w jednoosobowej działalności gospodarczej – co warto wiedzieć?
Księgowość w jednoosobowej działalności gospodarczej – co warto wiedzieć?
Zastanawiasz się, czy warto samodzielnie zająć się sprawami księgowymi firmy, czy może nawiązać współpracę z biurem rachunkowym? Poznaj zalety obu rozwiązań.

Wideo

Kontakt

Kontakt Zo-Ja Rachunkowość sp. z o.o.

Zo-Ja Rachunkowość sp. z o.o., Włocławek

Opinie (31)

Opinie o firmie Zo-Ja Rachunkowość sp. z o.o.

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Wiktor
Wiktor
4.0
29.09.2021
Chodziło mi o porządek w papierach księgowych, a dzięki Zo-Ja Rachunkowość udało się to osiągnąć. Polecam ich usługi.
Jacek
Jacek
5.0
23.07.2021
Dzięki Zo-Ja Rachunkowość śpię spokojnie. ZUS i US nie mogą się o nic przyczepić!
Sewer B.
Sewer B.
5.0
07.05.2021
Zgłaszają moich pracowników do ZUS-u, naliczają składki i w razie potrzeby wyrejestrowują byłych już moich podwładnych. Kompleksowa oferta.
biznesmen
biznesmen
5.0
04.03.2021
Zo-Ja Rachunkowość nie tylko rozlicza podatki, ale również zajmuje się ZUS-em. Można im zaufać.
Albert
Albert
5.0
05.01.2021
CIT i VAT rozliczone w terminie. Polecam Zo-Ja Rachunkowość.
Wanda Kołakowska
Wanda Kołakowska
5.0
17.12.2020
Chciałabym z największą przyjemnością udzielić swojej pozytywnej rekomendacji dla biura rachunkowego ZO-JA Rachunkowość. Właściciele biura obsługiwali mnie przez wiele lat prowadząc biuro w Warszawie i kiedy podjęli decyzję o przeprowadzeniu się i przeniesieniu biura do Włocławka, nawet przez chwilę się nie wahałam co powinnam zrobić. Życzliwość i rzetelność z jaką do mnie podchodzą jest na 6 w skali do 5! Dla mnie najlepsi księgowi jakich mogłam sobie wymarzyć. Gorąco polecam
Adam Frej
Adam Frej
5.0
17.12.2020
Bardzo dobry, bezpośredni kontakt z fachowcami nawet w nietypowych sprawach.
Tomasz Grabowski
Tomasz Grabowski
5.0
16.12.2020
Z przyjemnością rekomenduje firmę ZO-JA RACHUNKOWOŚĆ. Nie przerwana współpraca od 2013r. Cechuje się pełnym przygotowaniem, wiedzą oraz profesjonalizmem. Prowadzenie księgowości oraz Kadr w przypadku działalności gospodarczej jak i Sp. z o.o. zawsze odbywa się z należytą terminowością. Właściciele firmy i ich współpracownicy zawsze pozostają w gotowości by służyć swoją wiedzą i doświadczeniem. Z czystym sumieniem wystawiam "piątkę".
Iwinsky
Iwinsky
5.0
09.11.2020
Precyzyjnie rozliczają podatki. Dzięki temu nie mam żadnych problemów ze skarbówką.
Urszula Kania
Urszula Kania
5.0
14.10.2020
Współpracujemy od kilku lat. Pomimo odległości jaka dzieli miasta, w których mieszkamy, kontakt z Biurem jest wyśmienity. Wszystkie rozliczenia mam na czas i każdą sprawę załatwioną w odpowiednim czasie. Dodatkowo czujność właścicieli sprawia, że jestem spokojna o wszystkie moje skarbowe i ZUSowe sprawy. Polecam rzetelną firmę!
Radosław Kozielski
Radosław Kozielski
5.0
13.10.2020
Zawsze fachowo podchodzą do każdej sprawy. Z drugiej strony telefonu nie usłyszysz bezdusznego urzędnika tylko życzliwego człowieka, który z empatią podchodzi do każdego problemu, jaki do tej pory miałem i dzięki ich pomocy wszystkie trudne dla mnie kwestie zostały rozwiązane. Z całą odpowiedzialnością mogę polecić to biuro rachunkowe do prowadzenia księgowości w firmie.
Mariusz Balcerzak
Mariusz Balcerzak
5.0
05.10.2020
Rzetelnie i z zaangażowaniem. Biuro zawrze pomogą i doradza. Bardzo polecam !
Zofia
Zofia
5.0
27.09.2020
Szybko, dokładnie i całkiem tanio. Usługi księgowe tego biura oceniam na 5.
Marzena Krupop
Marzena Krupop
5.0
23.09.2020
Polecam w 100% !!! Na podstawie długiej już współpracy wystawiam maksymalną ilość gwiazdek za kompetentną, rzetelną i bardzo miłą obsługę, za łatwy kontakt i pomoc, na którą mogę zawsze liczyć :)
Stanisław Wierzchowski
Stanisław Wierzchowski
5.0
19.08.2020
Przystępna cena za usługę na bardzo wysokim poziomie. Po poprzednim biurze rachunkowym z Warszawy, które obsługiwało naszą firmę - to po prostu bajka. Polecam!
Dmitri
Dmitri
5.0
02.07.2020
Jestem zadowolony z usług wykonywanych przez Zo-Ja Rachunkowość, bo płacę mniej niż u konkurencji, a po drugie świetnie znają się różnych formach księgowości. W moim przypadku na uproszczonej, co oznacza, że odpowiadają za księgi przychodów i rozchodów.
Izabela Piotrkowska
Izabela Piotrkowska
5.0
16.06.2020
Do biura trafiłam z polecenia. Zarejestrowaliśmy spółkę i działalność narzeczonego. Dla mnie super współpraca. Wszystko profesjonalnie - od podejścia do klienta, przez wiedzę i super kontakt z księgowym ;-) Polecam !!!
Mikołaj Kołakowski
Mikołaj Kołakowski
5.0
28.05.2020
Dobry księgowy. Ja jestem zadowolony. Pozdr
Joanna Walasik
Joanna Walasik
5.0
28.05.2020
Polecam. Solidna firma godna zaufania. Dobra współpraca. Zawsze merytorycznie i rzeczowo bez owijania w bawełnę. Cena może nie najniższa na rynku, ale byłam już obsługiwana wcześniej przez "tańsze" biuro i koniec końców musiałam zapłacić za to, żeby ZO-JA poprawiała dokumenty rozliczeniowe z poprzedniego "tańszego" biura. Ja się stąd nigdzie nie ruszę, choćby mnie koniem wyciągać ;-)
Marcin Rydzik
Marcin Rydzik
5.0
25.05.2020
Jestem zadowolony z obsługi i mogę polecić księgowość prowadzoną przez biuro rachunkowe p. Uli i p. Łukasza. Dobra obsługa, rzetelna informacja, przemiły kontakt. Współpracuję z nimi rok i wszystko jest tak jak należy. Jedyne co mnie interesuje to dokumenty na czas do biura - reszta z bańki ;-) Polecam zainteresowanym
Jerzy Filaber
Jerzy Filaber
5.0
25.05.2020
Znamy się już od wielu lat. Współpracowałem z właścicielami ZO-JA jeszcze w 2011 roku, kiedy prowadzili biuro w Warszawie. Wspaniali ludzie pracujący z zaangażowaniem. Od roku wznowiliśmy współpracę po otworzeniu mojego nowego interesu. Dla mnie nie ma takiej możliwości, żebym komukolwiek innemu mógł powierzyć swoją księgowość. Polecam!
Arkadiusz
Arkadiusz
5.0
21.05.2020
Od wielu lat prowadzę działalność gospodarczą i w związku z tym współpracuję z księgowymi. Ostatnio rozpocząłem współpracę z biurem Zo-Ja Rachunkowość i już czuję, że długo będą odpowiadali za moją księgowość. To profesjonaliści, którzy dotrzymują terminów i przykładają się do dokładnego wypełniania dokumentów.
Marcin Majcher
Marcin Majcher
5.0
15.05.2020
Bardzo dobra i w rozsądnej cenie rachunkowość. Dobry kontakt z księgowym, profesjonalne podejście do mnie jako klienta. To dla mnie, wystarczająco, żeby polecić usługi ;-)
Tomasz Małkowski
Tomasz Małkowski
5.0
15.05.2020
Bardzo miła profesjonalna obsługa. Podjąłem decyzję o zmianie księgowego stosunkowo niedawno, ale jestem pozytywnie zaskoczony. W poprzednim biurze byłem traktowany przedmiotowo. Co chwilę zmieniała się osoba prowadząca moją firmę i miałem wrażenie, że jestem trochę jak segregator. Pani Ula ma na prawdę mega dużą wiedzę. Za wyprowadzenie dokumentów nie wzięli ode mnie nic, chociaż wskazali mi po chwili masę uchybień w dotychczasowym prowadzeniu dokumentów. Dla mnie bardzo ok.
Janusz Zieliński
Janusz Zieliński
5.0
14.05.2020
Jestem zadowolony z obsługi i z ceny. Przeszedłem ze swoją firmą przez trzy biura rachunkowe. Z tym jestem już od roku i końmi nie dam się wyciągnąć. Dla mnie lepszej rekomendacji nie trzeba.
Maciej Kalinowski
Maciej Kalinowski
5.0
14.05.2020
Bardzo dobra obsługa księgowa. Dostaliśmy niższą cenę, niż w poprzednim biurze. Wystarczyło, że przesłałem skan umowy z poprzednim biurem rachunkowym na etapie ustaleń cenowych, przekazaliśmy informację o ilości średnio miesięcznie wystawianych dokumentów i dostaliśmy niższą cenę! Jak dla mnie super, bo płacimy mniej, nie mamy limitu dokumentów i jeszcze mamy miłą obsługę :)
Krzysiek Legutko
Krzysiek Legutko
5.0
13.05.2020
Z biurem współpracuję od samego początku kiedy biuro powstało, a osoby, które współtworzyły kancelarię pod tą firmą, znam jeszcze z czasów "korporacyjnych". Zaangażowaniem i pasją, oraz ogromną ilością pracy jaką pracownicy wkładają co dzień w każdą najdrobniejszą sprawę z jaką do nich przyszedłem jako klient, potwierdzają dewizę "jakość w DNA". Jedna z niewielu firm, które mogę gorąco polecić.
Dorota Zielińska
Dorota Zielińska
5.0
13.05.2020
Witam, mogę polecić usługi biura z czystym sumieniem. Wszystko zawsze na czas, rzetelne informacje, pomoc w każdym obszarze z którym się zwróciłam. Na prawdę super! No i ważna dla mnie osobiście sprawa - tj nie wzięli ode mnie złotówki za pomoc w wypełnieniu wszystkich wniosków pomocowych, na które mogłam aplikować. Niby oczywiste, ale jak rozmawiam z znajomymi - to różnie to u nich bywało w innych biurach. Serdeczności
Md S R
Md S R
5.0
07.05.2020
We have been cooperating with the management of the accounting office for several years. Initially, our cooperation was not easy due to the language barrier. Now everything is impeccable. We received help in completing applications for government support - which is invaluable to us as foreigners. I can highly recommend the office as a trusted and responsible partner in the world of finance.
Piotr Sobiecki
Piotr Sobiecki
5.0
07.05.2020
Doskonała współpraca. Wszystko zawsze na czas i przede wszystkim prawidłowo wyliczone. Przeszliśmy razem przez dwie kontrole podatkowe i obydwie bez uchybień. Godne polecenia ! Pozdr, Piotrek
Janek
Janek
5.0
06.05.2020
Świetne biuro ;-) Przeniosłem się do nich z Warszawy, gdzie miałem prowadzoną księgowość przez byłego wspólnika (bez komentarza). W skali 1 do 5, ode mnie mocna piątka ;-)
Zobacz więcej (21)