Przygotowujemy nadruki reklamowe na odzieży
Przygotowujemy nadruki reklamowe na odzieży,

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5541561296
REGON: 092961239
Branża:

O firmie

Firma Zienkiewicz zlokalizowana jest w Bydgoszczy i prowadzona jest przez Marka Zienkiewicza. Posiadamy długoletnie doświadczenie na rynku, działalność rozpoczęliśmy już w 1991 roku.

Oferta

Oferujemy Państwu nasze kompleksowe usługi w zakresie produkcji materiałów reklamowych. Zajmujemy się grawerowaniem, przygotujemy dla Państwa konkrety projekt i zrealizujemy go. Wykonujemy grawerowanie ręczne, komputerowe oraz laserowe, ponadto proponujemy również grawerowanie 3D. Grawerujemy na takich materiałach jak aluminium, stal, mosiądz, plexi, dibond oraz laminat grawerski.

W zakres naszych usług wchodzi:
  • galwanizerstwo,
  • odlewnictwo,
  • wytrawianie,
  • sitodruk,
  • tampondruk,
  • druk wielkoformatowy,
  • druk transferowy.
Zajmujemy się także wycinaniem folii. Przygotowujemy reklamy świetlne, tworzymy szyldy, formy, znaczniki do kluczy i kołatki do drzwi. Wykonujemy również dedykacje, dyplomy, tabliczki informacyjne, oznaczenia, platkietki, identyfikatory osobiste i referentki. Oferujemy Państwu nadruki na odzieży przy pomocy termotransferu, sitodruku oraz metodą drukowania - są to nadruki na bluzie, koszulce, czapce czy odzieży pracowniczej.

Zapraszamy do skorzystania z oferty firmy Zienkiewicz w Bydgoszczy.

Artykuły

Jakie są zalety grawerowania laserowego?
Jakie są zalety grawerowania laserowego?
Grawerowanie laserowe znajduje powszechne zastosowanie w codziennym życiu. jest tanie, szybkie i bardzo precyzyjne. Co można wykonać z jego pomocą?

Wideo

Kontakt

Kontakt "Zienkiewicz" Marek Zienkiewicz

"Zienkiewicz" Marek Zienkiewicz, Bydgoszcz

Opinie (1)

Opinie o firmie "Zienkiewicz" Marek Zienkiewicz

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Adam
Adam
5.0
02.05.2019
Sprawdzone materiały reklamowe, od lat zamawiam tylko u nich, mają najlepszą jakość wydruków wielkoformatowych. Polecam!