Pręty, kształtowniki, rury oraz inne wyroby z metali kolorowych
Pręty, kształtowniki, rury oraz inne wyroby z metali kolorowych, Zielonka Cyprian Sebastian Bałażyk, Zielonka

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
08:00 - 15:00
Wt.
08:00 - 15:00
Śr.
08:00 - 15:00
Cz.
08:00 - 15:00
Pt.
08:00 - 15:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 5541849933
REGON: 091467945
Rok założenia:
1997

O firmie

Siedziba firmy Zielonka znajduje się w Zielonce, w województwie kujawsko-pomorskim. Przedsiębiorstwo Cypriana Sebastiana Bałażyka prowadzi też odział w Toruniu. Na rynku działa od 1997 roku i zajmuje się sprzedażą metali nieżelaznych.

Oferta

Od początku działalności hurtownia Zielonka w ramach hurtowej i detalicznej sprzedaży dostarcza produkty metalowe wysokiej jakości. Metale kolorowe, które znajdują się w ofercie to miedź, mosiądz, aluminium, a także brąz. Wykonane są z nich różne elementy, w tym miedziane, mosiężne i aluminiowe płaskowniki oraz aluminiowe kształtowniki. Są wśród nich ceowniki, kątowniki, teowniki, rury i profile zamknięte. Zielonka sprzedaje profile z lekkiego i wytrzymałego aluminium do produkcji reklam i zastosowania w budownictwie. Oferta firmy obejmuje również:
  • blachy,
  • pręty,
  • taśmy,
  • tuleje,
  • rury mosiężne,
  • profile do fotowoltaiki.
Blachy dzielą się na ryflowane, gładkie, perforowane i ozdobne, a pręty można zakupić w odmianie okrągłej, kwadratowej, płaskiej i sześciokątnej. Z kolei dostępne taśmy dzielą się na mosiężne, miedziane i aluminiowe.

W hurtowni Zielonka blachy i inne elementy metalowe, jeśli takie jest życzenie kupującego, są cięte piłą taśmową na wymagane wymiary. Ponadto firma świadczy usługi transportowe i dostarcza sprzedawane wyroby na wskazane miejsce. Dodatkowo hurtownia skupuje złom metali kolorowych, czyli odpady z brązu, miedzi, mosiądzu i aluminium.

Dodatkowe informacje o ofercie hurtowni Zielonka znajdują się na stronie internetowej. Kontakt z firmą można nawiązać telefonicznie albo e-mailowo.

Artykuły

Jakie są rodzaje brązów i do czego się je wykorzystuje?
Jakie są rodzaje brązów i do czego się je wykorzystuje?
Brązy są znane od setek tysięcy lat jako surowce wykorzystywane do produkcji różnych komponentów. Poznaj ich rodzaje oraz właściwości użytkowe każdego z nich.
Do czego służą pręty aluminiowe?
Do czego służą pręty aluminiowe?
Pręty aluminiowe znajdują szerokie zastosowanie w przemyśle. Ich unikalne właściwości wynikają z parametrów fizyko-chemicznych aluminium. O czym mowa?

Wideo

Kontakt

Kontakt Zielonka Cyprian Sebastian Bałażyk

Zielonka Cyprian Sebastian Bałażyk, Zielonka

Słowa kluczowe

Opinie (9)

Opinie o firmie Zielonka Cyprian Sebastian Bałażyk

Średnia ocen

4.7

Opinie użytkowników

Gggreg
Gggreg
4.0
12.05.2022
Duży wybór metali kolorowych. Kupowałem już od nich pręty, blachy, kształtowniki i profile.
Emil
Emil
5.0
09.03.2022
Duży wybór prętów z brązu, miedzi, mosiądzu i aluminium. Kupuję je tylko w hurtowni Zielonka.
Dziekanowski
Dziekanowski
5.0
05.01.2022
Podoba mi się, że można zlecić firmie Zielonka przycięcie elementów metalowych na wskazane wymiary. Dzięki temu nie muszę się później martwić o obróbkę.
Aleksander
Aleksander
5.0
13.11.2021
Przystępne ceny, a dodatkowo metale kolorowe dowożą na wskazane miejsce. Kompleksowa oferta!
Djr
Djr
5.0
11.09.2021
Jeśli chodzi o blachy, to w hurtowni Zielonka można kupić gładkie, ryflowane, perforowane i ozdobne. Jest z czego wybierać.
Tomasz
Tomasz
4.0
22.07.2021
Zielonka to sprawdzona firma. Mają duży wybór elementów z metali nieżelaznych.
z internetu
z internetu
5.0
09.05.2021
Duży wybór metali kolorowych. To dlatego kupuję w hurtowni Zielonka.
Bartłomiej
Bartłomiej
4.0
30.03.2021
Od wielu lat jest klientem hurtowni Zielonka. Początkowo kupowałem w siedzibie koło Bydgoszczy, a kiedy otworzyli oddział w Toruniu mam tam bliżej i stamtąd biorę elementy metalowe. Firma oferuje duży wybór metali kolorowych, w tym miedź, mosiądz, brąz i aluminium. Zapewniają transport i atrakcyjne ceny.
JJ
JJ
5.0
12.01.2021
W moim zakładzie wykonuję różne konstrukcje z metali kolorowych, dlatego potrzebuję ich duże ilości. Na szczęście niedaleko Bydgoszczy znajduje się hurtownia Zielonka, gdzie mają wszystko, co potrzebne mojej firmie. Sprzedają elementy z aluminium, miedzi, brązu i mosiądzu i przycinają je na wymagane rozmiary. Mogą też własnym transportem dostarczyć produkty na wskazane miejsce.