Zarządzanie nieruchomościami
Zarządzanie nieruchomościami, Zgorzeleckie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o., Zgorzelec

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6151747674
REGON: 230837866
KRS: 0000069868
Branża:

O firmie

Zgorzeleckie Towarzystwo Budownictwa Społecznego istnieje już od 20 lat. Właścicielami spółki jest Gmina Zgorzelec, a także firma ZTS. Zajmujemy się wynajmem lokali mieszkalnych i użytkowych. Nasze inwestycje w znacznej części kredytowane były za pośrednictwem Banku Gospodarstwa Krajowego, z Krajowego Funduszu Mieszkaniowego.

Oferta

Zgorzeleckie Towarzystwo Budownictwa Społecznego działa na rynku od 20 lat. Posiadamy zasoby lokalowe, które oferujemy pod wynajem. Nasza oferta obejmuje:
  • wynajem mieszkań,
  • wynajem lokali użytkowych,
  • wynajem garaży,
  • wynajem miejsc parkingowych.
Posiadamy w ofercie kilkadziesiąt lokali mieszkalnych i użytkowych. Zajmujemy się także sprzedażą nieruchomości. Dodatkowo świadczymy pomoc przy zarządzaniu wspólnotami mieszkaniowymi. Mamy tu spore doświadczenie i skutecznie zarządzamy kilkunastoma wspólnotami.

Wielu naszych Klientów korzystało z możliwości wynajmu garaży. W korzystnej cenie zyskują oni zadaszone miejsce parkingowe umiejscowione w bezpośrednim sąsiedztwie miejsca zamieszkania. Zwiększa to bezpieczeństwo pojazdu przed kradzieżą, zniszczeniem, czy szkodliwymi czynnikami atmosferycznymi.

Od samego początku dbamy o jak najlepsze relacje z naszymi Klientami. Zawsze przedstawiamy Państwu najbardziej optymalną i dostosowaną do Waszych potrzeb ofertę zarówno co do wielkości nieruchomości, jak i ceny.

W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu.

Serdecznie zapraszamy do współpracy.

Artykuły

Zarządzanie nieruchomościami zapewnia jej właściwe użytkowanie
Zarządzanie nieruchomościami zapewnia jej właściwe użytkowanie
Funkcjonowanie nieruchomości, jej bezpieczeństwo techniczne i ekonomiczne oraz ogólny stan zależą od właściwego wyboru zarządcy nieruchomości.

Wideo

Kontakt

Kontakt Zgorzeleckie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o.

Zgorzeleckie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o., Zgorzelec

Opinie (1)

Opinie o firmie Zgorzeleckie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o.

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Kazik
Kazik
5.0
29.07.2019
Jestem bardzo zadowolony z wynajmu mieszkania. Cena jest przystępna, nie rujnuje portfela, a warunki bardzo dobre. Na pewno zostanę tu na dłużej.