Windy – z nami dojedziesz do celu
Windy – z nami dojedziesz do celu, Zemd-Technika Dźwigowa, Trzebnica

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
07:00 - 15:00
Wt.
07:00 - 15:00
Śr.
07:00 - 15:00
Cz.
07:00 - 15:00
Pt.
07:00 - 15:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 9151735129
REGON: 020657121
Rok założenia:
2007

O firmie

Siedziba firmy Zemd - Technika Dźwigowa znajduje się w Trzebnicy, w województwie dolnośląskim. Działalność prowadzimy nieprzerwanie od 1974 roku, co sprawia, że bardzo dobrze znamy potrzeby i oczekiwania klientów oraz doskonale wiemy jak im sprostać.

Oferta

Specjalnością firmy Zemd - Technika Dźwigowa jest naprawa oraz konserwacja i modernizacja wind. Doskonale wiemy jak ważne jest ich bezawaryjne działanie. Jest to szczególnie istotne w przypadku wind znajdujących się w szpitalach, instytucjach i wieżowcach. Mamy spore doświadczenie w zakresie techniki dźwigowej, dlatego możemy zagwarantować, że świadczone przez nas usługi są na najwyższym poziomie.

Dodatkowo zajmujemy się montażem i wykonywaniem przeglądów wind. Oferta przedsiębiorstwa Zemd - Technika Dźwigowa obejmuje przede wszystkim:
  • dźwigi osobowe,
  • dźwigi szpitalne,
  • dźwigi towarowe,
  • dźwigi towarowo-osobowe,
  • dźwigi do przewozu niepełnosprawnych.
Podzespoły do produkcji urządzeń dźwigowych, które stosujemy pochodzą tylko od renomowanych producentów polskich i zagranicznych, posiadających dopuszczenia Urzędu Dozoru Technicznego oraz TÜV. Działamy kompleksowo, projektując, dostarczając i montując dźwigi w szybach, nawet o nietypowych wymiarach, a także różnych parametrach i przeznaczeniu, zależnie od miejsca instalacji oraz wymagań danego klienta.

Zapraszamy do skorzystania z oferty firmy Zemd - Technika Dźwigowa.

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Zemd-Technika Dźwigowa

Zemd-Technika Dźwigowa, Trzebnica

Opinie (0)

Opinie o firmie Zemd-Technika Dźwigowa