Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 9552214672
Rok założenia:
2007

Polecane oferty

Nasz ośrodek prowadzony przez Huberta Rzeźnika znajduje się w pięknym, nadmorskim miasteczku Między...
Świnoujście, Niedziałkowskiego 2a
Nasz ośrodek funkcjonuje na rynku nieprzerwanie od wielu lat. Posiadamy rzeszę zadowolonych Klientó...
Nasz ośrodek jest położony w doskonałej lokalizacji pośród sosnowo-świerkowego lasu, 300 m od czyst...
Polskie wybrzeże zachwyca widokami i atrakcjami o każdej porze roku. Ciekawym miejscem do spędzenia...

O firmie

Spółka Zefir ze Szczecina od wielu lat oferuje osobom przybywającym do Szczecina miejsca noclegowe. Przy ul. Parkowej 13 dysponuje luksusowymi apartamentami. Lokale znajdujące się niedaleko Wałów Chrobrego wynajmowane są na doby. Położenie jest bardzo korzystne, ponieważ w niewielkiej odległości położone są przystanki tramwajowe i autobusowe, a także dworce: kolejowy i autobusowy.

Oferta

Stolica województwa zachodniopomorskiego to popularne miejsce podróży, zarówno biznesowych, jak i turystycznych. Specjalnie dla osób odwiedzających miasto, przy Parkowej 13 urządzono luksusowe apartamenty. Każdy z nich składa się z przestrzeni wypoczynkowej, łazienki oraz aneksu kuchennego. Przy projektowaniu zadbano o każdy szczegół, w tym przyjemne dla oczu kolory, odpowiednie oświetlenie i wygodne meble.

Drewniane i tapicerowane sprzęty nie tylko świetnie wyglądają, ale również spełniają swoją rolę. Poza łóżkami i narożnikami w mieszkaniach czekają na gości sprzęty RTV i AGD. Dobrze wyposażona kuchnia umożliwia komfortowe przygotowanie posiłku. Po męczącym dniu rozrywkę zapewniają telewizja i dostęp do bezprzewodowego internetu.

Mieszkania, które znajdują się przy Parkowej 13 można podzielić na:
  • dwupokojowe apartamenty
  • dwuosobowe apartamenty
W apartamencie dwupokojowym w dobrych warunkach mogą spać cztery osoby, natomiast w mniejszym mieszkaniu w razie potrzeby wstawiana jest dostawka lub łóżeczko dla dziecka.

Niezależnie od wybranej opcji w apartamentach czekają świeża pościel i czyste ręczniki.

Więcej informacji dotyczących Parkowej 13 znajdą Państwo na stronie internetowej lub uzyskają pod podanym numerem telefonu.

Kontakt

Kontakt Zefir

Zefir, Szczecin

Opinie (0)

Opinie o firmie Zefir