Niezależny partner biznesowy LR Health & Beauty
Niezależny partner biznesowy LR Health & Beauty, Zbigniew Pastuszko, Augustów

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 8121134962
REGON: 670141300
Rok założenia:
2019

O firmie

LR Health & Beauty Polska to firma specjalizująca się w dystrybucji wyrobów do pielęgnacji ciała. Oferuje również współpracę w oparciu o model MLM. Jednym z partnerów firmy jest Zbigniew Pastuszko, działający w Pionkach.

Certyfikaty i dyplomy

Oferta

Marka współpracuje z międzynarodowymi gwiazdami oraz niezależnymi ośrodkami badawczymi. Celem LR jest przede wszystkim sprzedaż bezpośrednia. Jest jednym z największych niemieckich przedsiębiorstw marketingu sieciowego w branży zdrowia i urody oraz członkiem niemieckiego Stowarzyszenia Sprzedaży Bezpośredniej BDD i Seldia – European Direct Selling Association. Oferuje rozmaite modele współpracy w oparciu o MLM i szanse na zrobienie kariery.

Produkty w ofercie Partnera to między innymi:
  • suplementy diety,
  • posiłki odchudzające,
  • kosmetyki pielęgnacyjne,
  • perfumy.
Partnerzy LR dystrybuują wysokiej jakości produkty LR. Niewątpliwą korzyścią jest możliwość pracy zarówno w pełnym wymiarze godzin, jak i jako zajęcie dodatkowe. Partner nie jest obligowany do minimalnej wartości zamówienia, zamawia produkty do własnego domu, zatem nie ponosi kosztów magazynowania. Firma LR oferuje również liczne szkolenia i seminaria podnoszące kwalifikacje swoich partnerów, a także zapewnia samochód firmowy, bonusy, podróże i udział w wydarzeniach.

Zapraszamy do nawiązania współpracy i skorzystania z oferty.

Artykuły

Istota pielęgnacji zewnętrznej i wewnętrznej
Istota pielęgnacji zewnętrznej i wewnętrznej
Właściwa pielęgnacja starzejącej się skóry zaczyna się również od wewnątrz. Połączenie pielęgnacji ciała i odpowiedniej suplementacji daje zamierzone efekty.

Wideo

Kontakt

Kontakt Zbigniew Pastuszko

Zbigniew Pastuszko, Augustów

Opinie (5)

Opinie o firmie Zbigniew Pastuszko

Średnia ocen

4.6

Opinie użytkowników

Kasandra
Kasandra
5.0
16.05.2020
Dobre, markowe produkty. Warte ceny. Polecam.
Wiktor
Wiktor
5.0
16.03.2020
Bardzo trwałe perfumy męskie, dzięki czemu są niesamowicie wydajne, wystarczy jedno psiknięcie.
omamyotaty
omamyotaty
4.0
28.01.2020
Doskonałe produkty, jestem bardzo zadowolony.
Sandra
Sandra
4.0
14.11.2019
Świetne produkty tej firmy. No i przede wszystkim ekologiczne, skuteczność potwierdzona wieloma certyfikatami. Produkty nie są testowane na zwierzętach, a ciężko w Polsce o tak skuteczną, a zarazem ekologiczną markę. Polecam!
Karina
Karina
5.0
28.09.2019
Rewelacyjne, skuteczne produkty. Warte swojej ceny w 100%, doskonale sprawdzają się do każdego typu cery: z przebarwieniami, tłustej, wrażliwej, ze skłonnością do alergii - czyli takiej jak moja. Dzięki ich kremom, moja buzia wygląda znacznie jaśniej i żywiej, nie jest blada, ale bez wyprysków i rozszerzonych porów.