Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
Zadzwoń i sprawdź
Wt.
10:00 - 16:00
Śr.
10:00 - 16:00
Cz.
10:00 - 16:00
Pt.
10:00 - 16:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 8831107271
REGON: 890584701
Rok założenia:
1997
Branża:

O firmie

Usługi projektowe i inwestycyjne to firma zajmująca się realizacją projektów zarówno domów, jak i budynków handlowych. Właścicielem przedsiębiorstwa jest Zbigniew Cisło. Swoją firmę prowadzi od 1997 roku, świadcząc profesjonalne usługi. Siedziba firmy zlokalizowana jest w miejscowości Kudowa-Zdrój w województwie dolnośląskim.

Oferta

Specjalizacją przedsiębiorstwa są działania związane z projektowaniem budynków jednorodzinnych, wielorodzinnych, a także nadzorami budowlanymi i projektami budynków dla biznesów. Długi okres funkcjonowania na rynku pozwolił firmie na zapoznanie się z wszelkiego rodzaju ofertami Klientów.

Świadczone usługi wykonywane są z największą starannością, dokładnie pokrywając się z zamówieniami Klientów. Firmę cechuje przede wszystkim szybki czas realizacji, terminowość, oraz szeroki zakres oferowanych usług przy projekcie budynków i kierownictwie budowy. Mimo niepodważalnych atutów przedsiębiorstwo jest w stanie przedstawić Klientom korzystną, indywidualnie przystosowaną cenę.

Oferta firmy skupia się między innymi na takich aspektach jak:
  • kosztorysy
  • projekty hoteli
  • projekty domów
  • nadzory budowlane
  • projekty budynków handlowych
  • projekty budynków publicznych
Biuro projektowe firmy jest otwarte na każde zlecenie, zarówno przy wykonaniu świadectwa charakterystyki energetycznej budynków, jak i projektów budynków oświaty czy służb zdrowia.

Zapraszamy do skorzystania z oferty Zbigniewa Cisło prowadzącego Usługi projektowe i inwestycyjne z miejscowości Kudowa-Zdrój.

Kontakt

Kontakt Zbigniew Cisło Usługi projektowe i inwestycyjne

Zbigniew Cisło Usługi projektowe i inwestycyjne, Kudowa Zdrój

Opinie (0)

Opinie o firmie Zbigniew Cisło Usługi projektowe i inwestycyjne