Projektowanie i szycie sukien ślubnych
Projektowanie i szycie sukien ślubnych, Zawalska Barbara - Szycie Projektowanie, Brzoskwinia

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 9442039624
REGON: 120245094
Rok założenia:
2015

O firmie

Nazywam się Barbara Zawalska. Zajmuję się projektowaniem i szyciem oryginalnych sukien okolicznościowych. Moja pracownia krawiecka znajduje się w Brzoskwini, w powiecie krakowskim, na terenie województwa małopolskiego. Zachęcam do zapoznania się ze szczegółami oferty.

Oferta

W mojej ofercie znajdują się projekty sukien ślubnych i wieczornych w najmodniejsze wzorach. Zapewniam szeroki wybór materiałów krawieckich, dbam o dopasowanie sukni do sylwetki klientki. Dzięki swojemu doświadczeniu i zaangażowaniu tworzę oryginalne projekty, dostosowane do wymagań każdej z Pań. Jestem pewna, że moje suknie trafią w każdy gust.

Oferta obejmuje:
  • przeróbki krawieckie sukien ślubnych
  • szycie i projektowanie sukien ślubnych
  • szycie i projektowanie sukienek wieczorowych
Szanuję czas, który poświęcają mi klientki, dlatego tworząc projekty sukni, biorę uwagę ich wszystkie sugestie. Zapewniam przyjazną atmosferę.

Uzupełnienie oferty stanowi recykling ślubny. W ramach tego zajmuję się przerobieniem starej sukni ślubnej w zupełnie nową kreację. Dzięki temu mogą Panie wyglądać olśniewająco, jednocześnie oszczędzając sporo pieniędzy.

Więcej informacji i realizacje znajdują się na mojej stronie internetowej.

Jeśli szukasz sukni ślubnej lub wieczorowej, która idealnie odda Twój charakter i podkreśli sylwetkę, to zapraszam do odwiedzenia mojej pracowni krawieckiej w Brzoskwini.

Wideo

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Zawalska Barbara - Szycie Projektowanie

Zawalska Barbara - Szycie Projektowanie, Brzoskwinia

Opinie (4)

Opinie o firmie Zawalska Barbara - Szycie Projektowanie

Średnia ocen

4.8

Opinie użytkowników

Wiktoria
Wiktoria
4.0
03.11.2019
Pani Barbara jest bardzo kreatywną krawcową. Na pewno skorzystam z jej usług ponownie. Polecam.
Kornelia
Kornelia
5.0
08.09.2019
W ofercie Pani Barbary znalazłam recykling ślubny. Nie sądziłam, że sukienka po mojej babci będzie kiedykolwiek wyglądać tak świetnie. Dzięki Pani Barbarze mogę kontynuować rodzinną tradycję, jednocześnie będąc modną.
Joanna
Joanna
5.0
05.07.2019
Zgłosiłam się do Pani Barbary miesiąc przed swoim ślubem. Mimo to Pani bardzo dokładnie dokonała przymiarek i sprawiła, że nie tylko wyglądałam, ale i czułam się wyjątkowo.
Michalina
Michalina
5.0
20.05.2019
Pani Barbara bardzo profesjonalnie podchodzi do klientek. Jej suknie nie mają żadnych defektów. Jestem bardzo zadowolona.
Tagi