Wysokiej jakości opakowania w przystępnej cenie
Wysokiej jakości opakowania w przystępnej cenie, Zapakujemy.pl, Wrocław

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 8943036932
REGON: 021783052
Dodatkowe kontakty:

71 374 04 91

Branża:

O firmie

Siedziba firmy PSP do której należy marka Zapakujemy.pl znajduje się we Wrocławiu. Hurtownia powstała w 2011 roku i od samego początku dostarcza najlepsze jakościowo produkty służące do zabezpieczenia składowanych i transportowanych artykułów. Właścicielami spółki są Waldemar Biernacki i Michał Piechota.

Oferta

Jeśli poszukują Państwo opakowań w konkurencyjnych cenach to najlepszym miejscem do ich zakupienia jest hurtownia Zapakujemy.pl. W sklepie znajdują się wytrzymałe rozwiązania, które można wykorzystać do pakowania artykułów przemysłowych, mebli, żywności i wielu innych produktów. Asortyment sklepu obejmuje między innymi profile ochronne, folię bąbelkową i komórkową oraz folię stretch. Ta ostatnia dostępna jest w wielu odmianach, np. czarnej, białej, niebieskiej i przezroczystej. Inne produkty sprzedawane w sklepie to:
  • tuby tekturowe
  • wypełniacze do paczek
  • woreczki strunowe
  • koperty
  • taśmy klejące
Koperty oferowane są między innymi w wersji bezpiecznej, bąbelkowej, listowej, ozdobnej i kurierskiej. Taśmy sprzedawane są np. w odmianie pakowej i ze specjalnymi nadrukami informującymi o szklanej zawartości przesyłki.

Oczywiście w hurtowni Zapakujemy.pl dostępne są również pudełka wieczkowe i kartony klapowe w kolorze białym i brązowym. Dzięki różnym rozmiarom i możliwości dobrania wypełniaczy można w nich przenosić zarówno ciężkie przedmioty, jak i delikatne artykuły.

Poza tego rodzaju opakowaniami firma sprzedaje papier pakowy, tekturę falistą oraz pianki polietylenowe. Do pakowania przydają się ponadto specjalne urządzenia takie jak odwijacze do taśm spinających i dyspensery do taśmy pakowej oraz folii stretch.

Uzupełnieniem oferty handlowej są produkty podnoszące bezpieczeństwo pracowników. Wśród nich można wyróżnić odzież roboczą i ochronną, w tym różnego rodzaju kaski, okulary, rękawice oraz szelki bezpieczeństwa dla osób pracujących na wysokości.

Więcej informacji oraz możliwość zakupienia produktów znajdą Państwo na stronie internetowej.

Kontakt

Kontakt Zapakujemy.pl

Zapakujemy.pl, Wrocław

Opinie (0)

Opinie o firmie Zapakujemy.pl