Wysokiej jakości opakowania w przystępnej cenie
Wysokiej jakości opakowania w przystępnej cenie, Zapakujemy.pl, Wrocław

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 8943036932
REGON: 021783052
Rok założenia:
2011
Branża:

O firmie

Zapakujemy.pl to wyjątkowy sklep z Wrocławia. Powstał w 2011 roku i oferuje wszystko co potrzebne do pakowania towarów. W sklepie można znaleźć ponad tysiąc pozycji.

Oferta

Bezpieczne transportowanie i składowanie towarów to zagadnienie bliskiego każdemu producentowi i sprzedającemu. Odpowiedniego efektu nie da się osiągnąć bez specjalnych materiałów, a te oferuje sklep Zapakujemy.pl. Przedsiębiorstwo sprzedaje rozwiązania sprawdzonych producentów, zapewnia niskie ceny i szybkie dostawy. Oferuje m. in. kartony i pudełka kartonowe. Nadają się one do wysyłania produktów oraz przechowywania dokumentów i rzeczy podczas przeprowadzek, ponieważ dostępne są w różnych rozmiarach. Na asortyment składają się też takie artykuły jak:
  • papier pakowy
  • folia stretch
  • folia bąbelkowa
  • koperty
  • tuby na plakaty
  • woreczki strunowe
  • worki foliowe
Do pudełek i kartonów polecane są wypełniacze ze styropianu, plastiku i innych materiałów oraz przegródki tekturowe.

Trudno sobie wyobrazić bezpieczne przewożenie ciężkich i dużych przedmiotów bez odpowiedniej ochrony, dlatego firma dysponuje profilami do zabezpieczania obrazów i mebli oraz foliami do luster. W każdym przypadku do pakowania przydadzą się również taśmy klejące i etykiety, dzięki którym można oznaczyć co znajduje się wewnątrz.

Po wymienionymi materiałami w sklepie można też kupić produkty BHP. Dzielą się na środki ochrony osobistej i odzież. Pierwsze z nich to kaski, okulary, ochronniki słuchu oraz szelki i maski. Z kolei odzież to przede wszystkim kurtki. Klienci mogą ponadto kupić wytrzymałe obuwie.

Po więcej informacji warto wejść na stronę internetową Zapakujemy.pl, napisać maila lub zadzwonić. Telefony są szczególnie polecane w przypadku kiedy pojawi się potrzeba zakup w terminie innym niż godziny pracy sklepu.


Kontakt

Kontakt Zapakujemy.pl

Zapakujemy.pl, Wrocław

Opinie (1)

Opinie o firmie Zapakujemy.pl

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Gość
Gość
5.0
17.10.2019
Polecam. Doskonała obsługa