Kompleksowe usługi remontowe
Kompleksowe usługi remontowe, Zakład Usługowo Remontowy Łukasz Łabuziński, Głogówiec

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5562248280
REGON: 384734492

O firmie

Zakład Usługowo Remontowy Łukasza Łabuzińskiego ma swoją siedzibę w Głogówcu, w powiecie inowrocławskim, w województwie kujawsko-pomorskim. Specjalnością firmy są prace remontowe i wykończeniowe. Prowadzone są w różnych wnętrzach, w tym w mieszkaniach.


Oferta

Jeśli szukają Państwo firmy zajmującej się pracami remontowymi i wykończeniowymi, to najlepszym wyborem jest Zakład Usługowo Remontowy Łukasza Łabuzińskiego. Firma zapewnia indywidualne podejście do każdego zlecenia, dotrzymywanie terminów i konkurencyjne ceny. Wykonuje zlecenia na terenie całego województwa, zajmując się kompleksowo odnawianiem albo wyposażaniem wnętrz w mieszkaniach i domach. Wszystkie prace prowadzone są z dużą dokładnością, tak, by osiągnięty efekt zadowalał zamawiającego.

Firma oferuje m. in.:
  • malowanie
  • tapetowanie mieszkań
  • szpachlowanie mieszkań
  • gipsowanie mieszkań
  • remonty kuchni
  • remonty łazienek
Ponadto wykonywane są sufity podwieszane oraz układane są płytki ścienne i podłogowe. Klienci mogą też zlecić ułożenie paneli podłogowych i wymianę stolarki otworowej takiej jak okna i drzwi.

Uzupełnieniem oferty jest montaż ścianek działowych, dzięki którym możliwe jest wydzielenie z większych pomieszczeń dodatkowych pokojów.

Więcej informacji dotyczących Zakładu Usługowo Remontowego Łukasza Łabuzińskiego można uzyskać pod podanym numerem telefonu.

Zakres działalności

Artykuły

W jaki sposób estetycznie wykończyć ściany w domu?
W jaki sposób estetycznie wykończyć ściany w domu?
Wykończenie ścian w domach daje możliwość stworzenia powierzchni o nietuzinkowym wyglądzie. Malowanie czy układanie glazury należy jednak zlecić fachowcom.

Wideo

Kontakt

Kontakt Zakład Usługowo Remontowy Łukasz Łabuziński

Zakład Usługowo Remontowy Łukasz Łabuziński, Głogówiec

Opinie (1)

Opinie o firmie Zakład Usługowo Remontowy Łukasz Łabuziński

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Dominik
Dominik
5.0
21.11.2019
Polecam firmę każdemu, kto planuje remont mieszkania. Muszę przyznać, że bardzo sprawnie pracują, dzięki czemu mogłem się wprowadzić do nowego lokalu po zaledwie tygodniu od rozpoczęcia prac. Wszystko we wnętrzach było przygotowane perfekcyjnie, w tym płytki w łazience, panele w salonie i farba na wszystkich ścianach.