Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7251052110
REGON: 470022345
Rok założenia:
1991
Branża:

O firmie

Zakład Usług Zduńskich, którego właścicielem jest Wiesław Balcerowski, funkcjonuje na rynku od 1991 roku. Siedziba działalności mieści się w Łodzi.

Oferta

Głównym profilem działalności są kompleksowe usługi zduńskie. Zakład od wielu lat zajmuje się budową i naprawą różnego rodzaju pieców. Należą do nich między innymi piece pokojowe, kuchenne, a także kominki. Do obowiązków pracowników należy czyszczenie kominów, kładzenie kafli piecowych oraz wykonawstwo obudów kominkowych. Wszystkie prace wykonywane są za pomocą specjalistycznego sprzętu i materiałów, które umożliwiają świadczenie usług na najwyższym poziomie. Każde zlecenie realizowane jest rzetelnie, dokładnie i zgodnie z ustalonym terminem.

Wieloletnie doświadczenie w branży i bogata wiedza pracowników przełożyły się na zdobycie głębokiego zaufania wśród wielu osób oraz ugruntowanej pozycji na rynku. Firmę cechuje pełne poszanowania podejście do życzenia każdego Klienta. Zakład nie boi się wyzwań, podejmie się realizacji nawet najbardziej wymagających zleceń. Dodatkowo ceni sobie dobrą współpracę z interesantem, dlatego otwarty jest na wszelkie sugestie. Wizytówką działalności są atrakcyjne ceny.

W razie pytań, czy wątpliwości zachęcamy Państwa do kontaktu telefonicznego bądź mailowego.

Zapraszamy do skorzystania z oferty.

Kontakt

Kontakt Zakład Usług Zduńskich Wiesław Balcerowski

Zakład Usług Zduńskich Wiesław Balcerowski, Łódź

Opinie (0)

Opinie o firmie Zakład Usług Zduńskich Wiesław Balcerowski