Świadczenie kompleksowych usług pogrzebowych
Świadczenie kompleksowych usług pogrzebowych, Zakład Usług Pogrzebowych Pawlak, Olszyna

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5140217222
REGON: 251522050
Rok założenia:
2002

O firmie

Od 1979 roku w Zakładzie Pogrzebowym Pawlak kompleksowo pomagamy w przygotowywaniu pochówków najbliższych Państwu osób. Doświadczenie nauczyło nas, jak w skuteczny sposób wspomagać Klientów po bolesnej stracie krewnych. Nasze domy pogrzebowe znajdują się w Olszynie, Ostrzeszowie, Mikstacie i Doruchowie w województwie wielkopolskim.

Oferta

Specjalizujemy się w świadczeniu usług funeralnych. W Zakładzie Usług Pogrzebowych Pawlak staramy się przygotowywać optymalne rozwiązania, które pozwolą kompleksowo zorganizować pochówki bliskich naszych klientów. Przez siedem dni w tygodniu i przez całą dobę zajmujemy się zarówno krajowym, jak i zagranicznym transportem zmarłych. Dysponujemy czterema autokarawanami oraz karawanem konnym. Ubieramy ciała, balsamujemy, organizujemy kremacje, sprzedajemy urny, a także prowadzimy sprzedaż odzieży dla zmarłych. Handlujemy też wysokiej jakości trumnami własnej produkcji, które wykonujemy z drewna litego. Do ich wykończenia używamy okuć zaufanych firm.

W Zakładzie Usług Pogrzebowych Pawlak pomożemy zorganizować pochówek tradycyjny i urnowy oraz załatwiać wszelkie formalności urzędowe z nim związane w USC, ZUS-ie i KRUS-ie. Ponadto oferujemy takie usługi jak:
  • oprawa kwiatowa pogrzebów,
  • oprawa muzyczna pogrzebów,
  • nagłośnienie pogrzebów,
  • transport żałobników.
W ramach oprawy muzycznej proponujemy zagranie utworów muzycznych przez trębacza. Świadczymy również usługi fotograficzne w trakcie ceremonii.

W pełni angażujemy się w naszą pracę. Więcej informacji o Zakładzie Usług Pogrzebowych Pawlak znajduje się na stronie internetowej.


Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Zakład Usług Pogrzebowych Pawlak

Zakład Usług Pogrzebowych Pawlak, Olszyna

Opinie (6)

Opinie o firmie Zakład Usług Pogrzebowych Pawlak

Średnia ocen

4.8

Opinie użytkowników

Renata
Renata
5.0
02.01.2022
Ulubiony utwór mojego brata wybrzmiał na cmentarzu donośnie i myślę, że godnie upamiętnił tak wspaniałego człowieka. Dziękuję Zakładowi Usług Pogrzebowych Pawlak za zakontraktowanie trębacza.
Daria
Daria
5.0
27.11.2021
Dziękuję za pomoc w formalnościach pogrzebowych. Sama bym sobie nie dała rady.
Helena
Helena
5.0
05.09.2021
Zakład Usług Pogrzebowych Pawlak ma przystępne ceny, a przy tym dba o godne pożegnanie zmarłych. Myślę, że to najlepszy zakład tego typu w regionie.
Grażyna
Grażyna
5.0
02.07.2021
Ceremonia pogrzebowa Babci była naprawdę piękna. Kwiaty i oprawę muzyczną oceniam wysoko.
Roman
Roman
4.0
15.05.2021
Organizują pogrzeby urnowe. Nie trzeba się o nic martwić, bo Zakład Usług Pogrzebowych Pawlak odpowiada za formalności, transport, urny i oprawę samej ceremonii.
Eliza
Eliza
5.0
19.03.2021
Zakład Usług Pogrzebowych Pawlak dobrze się spisał. Pogrzeb bliskiej mi osoby odbył się dokładnie, tak, jak tego sobie w ostatniej woli zażyczył zmarły.