Modernizacja i wykańczanie wnętrz
Modernizacja i wykańczanie wnętrz, Zakład Usług Ogólnobudowlanych Kerimbud Marek Pieniążek, Czechowice-Dziedzice

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6521691062
Rok założenia:
2011

O firmie

Kerimbud to zakład usług ogólnobudowlanych, który prowadzimy w Czechowicach-Dziedzicach, na terenie województwa śląskiego. Osobą dbającą o najwyższą jakość naszej pracy jest Marek Pieniążek. Funkcjonujemy w branży od 2011 roku, zapewniając kompleksową obsługę nieruchomości.

Oferta

Nasza specjalnością jest obsługa techniczna nieruchomości. Przygotowaliśmy dla Państwa szeroki zakres usług dotyczących wykańczania oraz modernizacji budynków. Ofertę kierujemy do klientów indywidualnych, jak również biznesowych. Jesteśmy zespołem fachowców, którzy z pasją podchodzą do swojej pracy i rzetelnie wykonują wszystkie powierzone zadania.

Zajmujemy się takimi pracami wykończeniowymi jak:
  • tynkowanie,
  • malowanie,
  • układanie glazury,
  • układanie podłóg,
  • składanie konstrukcji meblowych.
Ponadto nasza oferta obejmuje usługi pielęgnacji terenów zielonych. Oferujemy koszenie trawy, sadzenie drzew i krzewów czy wycinkę roślin. Zatrudniamy również fachowców w dziedzinie elektryki, dzięki czemu powierzyć nam można prace związane z zakładaniem instalacji elektrycznych oraz oświetlenia. Dodatkowo odpowiadamy za utrzymanie czystości w obiektach budowlanych.

Kolejnym aspektem naszej działalności jest asenizacja i obsługa kanalizacji. Zapewniamy wywóz nieczystości płynnych na obszarze aglomaracji Czechowic-Dziedzic, Bestwiny oraz Bielska-Białej.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Zakład Usług Ogólnobudowlanych Kerimbud Marek Pieniążek

Zakład Usług Ogólnobudowlanych Kerimbud Marek Pieniążek, Czechowice-Dziedzice

Opinie (0)

Opinie o firmie Zakład Usług Ogólnobudowlanych Kerimbud Marek Pieniążek


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.