Pielęgnacja terenów zielonych
Pielęgnacja terenów zielonych, Zakład Usług Komunalnych w Rucianym Nidzie, Ruciane-Nida

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 8491544155
REGON: 280175596
Rok założenia:
2007
Zobacz także naszą ofertę w branży:

O firmie

Zakład Usług Komunalnych ma swoją siedzibę w Rucianem-Nidzie, w powiecie piskim, w województwie warmińsko-mazurskim. Zajmuje się różnymi usługami na rzecz lokalnej ludności, w tym pielęgnacją terenów zielonych. Zakład rozpoczął swoją działalność w 2007 roku.

Oferta

Drzewa, krzewy i trawniki to zielone płuca miasta, dlatego trzeba o nie pieczołowicie dbać. Zakład Usług Komunalnych zapewnia kompleksową ofertę w zakresie pielęgnacji zieleni. Wykonuje przede wszystkim prace na rzecz lokalnej społeczności, związane z publicznymi terenami, ale może również realizować zlecenia na rzecz osób fizycznych i firm. Indywidualne podejście, szybkie reagowanie na zgłoszenia i konkurencyjne ceny sprawiają, że oferta zakładu jest wysoko oceniana.

Wśród usług realizowanych przez zakład można wyróżnić koszenie trawy. Odbywa się ono przede wszystkim na pasach drogowych oraz trawnikach leżących w granicach miasta. Ponadto firma oferuje:
  • przycinanie drzew
  • przycinanie krzewów
  • sprzątanie terenów zielonych
W tym ostatnim przypadku usuwane są śmieci i liście.

Zajmuje się także sadzeniem kwiatów, krzewów i drzew oraz odśnieżaniem. Przy okazji niektórych prac używane są ciężarówki oraz koparkoładowarki.

Więcej informacji dotyczących Zakładu Usług Komunalnych znajdą Państwo na stronie internetowej.

Kontakt

Kontakt Zakład Usług Komunalnych w Rucianym Nidzie

Zakład Usług Komunalnych w Rucianym Nidzie, Ruciane-Nida

Opinie (0)

Opinie o firmie Zakład Usług Komunalnych w Rucianym Nidzie