Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
07:00 - 15:00
Wt.
07:00 - 15:00
Śr.
07:00 - 15:00
Cz.
07:00 - 15:00
Pt.
07:00 - 15:00
Sb.
07:00 - 13:00
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 5591004882
REGON: 091254304
KRS: 0000199173
Rok założenia:
1995

Polecane oferty

Każde zlecone nam zadanie wykonujemy solidnie oraz z wielką dokładnością. Staramy się zapewnić komf...
Posiadamy 22-letnie doświadczenie w branży, co przekłada się na wysoką jakość świadczonych usług. P...
Głównym przedmiotem działalności firmy Dankan jest projektowanie, a także nadzór budowy i remontów ...
Od 23 lat zajmujemy się świadczeniem usług asenizacyjnych. Przez ten czas wypracowaliśmy sobie ugru...

O firmie

Zakład Usług Komunalnych mieści się w Świeciu, w województwie kujawsko-pomorskim. Spółka powstała w 1995 roku, ale kontynuuje niezwykle bogate tradycje sięgające 1951 roku. Głównym zadaniem firmy jest zapewnienie mieszkańcom miasta dostępu do usług komunalnych oraz realizowanie zleceń związanych z wykorzystaniem specjalistycznego sprzętu budowlanego.

Oferta

Usługi komunalne to czynności niezbędne do zapewnienia odpowiedniego poziomu życia w mieście. Bez tego rodzaju usług przestrzeń miejska straszyłaby nieczystościami, dlatego podstawowym zadaniem jakie postawiono przed Zakładem Usług Komunalnych jest wywożenie odpadów. Firma usuwa zarówno odpady zmieszane, jak i segregowane. Ponadto posiada kontenery i pojazdy do wywożenia odpadów wielkogabarytowych i budowlanych. Klienci mogą wynająć specjalne pojemniki i kontenery na śmieci, w tym tak zwane dzwony.

Zakład poza wywożeniem śmieci zajmuje się także oczyszczaniem chodników, ulic i placów. Pracownicy firmy korzystając z zamiatarek, polewaczek i innych urządzeń mogą również oczyścić tereny firmowe, zakłady produkcyjne oraz obiekty handlowe. Ciężki sprzęt wchodzący w skład firmowej floty pojazdów przydaje się także podczas prac ogrodniczych. Pielęgnacja zieleni realizowana przez zakład to między innymi:
  • sadzenie drzew
  • sadzenie kwiatów
  • zakładanie trawników z siewu i rolki
  • koszenie trawników
  • cięcie drzew
  • cięcie krzewów
  • pielenie roślin
  • oprysk chwastów
  • prace glebogryzarką
Dodatkowo firma wywozi ziemię, liście i trawę oraz wykonuje transport materiałów sypkich, kontenerów, maszyn i rozmaitych konstrukcji.

Zakład realizuje również prace związane z zimowym utrzymaniem ciągów komunikacyjnych, w tym dróg, chodników i placów, wraz z wywożeniem śniegu oraz sprzedażą soli.

Dopełnieniem oferty są usługi związane z użyciem podnośnika koszowego i koparko-ładowarki. Podnośnik doskonale nadaje się do mycia okien, cięcia gałęzi, a także montowania reklam i ozdób świątecznych oraz usuwania niebezpiecznych sopli i nawisów śnieżnych. Koparko-ładowarka natomiast sprawdza się podczas kopania pod fundamenty, oczka wodne, szamba i rozmaite sieci, np. wodociągowe. Jej użycie umożliwia również skarpowanie, wyrównywanie terenu i czyszczenie rowów.

Więcej informacji związanych z działalnością Zakładu Usług Komunalnych znajdą Państwo na stronie internetowej spółki lub uzyskają dzwoniąc pod podany numer telefonu.

Kontakt

Kontakt Zakład Usług Komunalnych sp. z o.o.

Zakład Usług Komunalnych sp. z o.o., Świecie

Słowa kluczowe

Opinie (0)

Opinie o firmie Zakład Usług Komunalnych sp. z o.o.