Prace geodezyjne na najwyższym poziomie
Prace geodezyjne na najwyższym poziomie, Zakład usług geodezyjno–kartograficznych Dariusz Balas, Gdynia

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5861155971
REGON: 190129485
Rok założenia:
1991
Zobacz także naszą ofertę w branży:

O firmie

Zakład Usług Geodezyjno-Kartograficznych z siedzibą w Gdyni prowadzi Dariusz Balas. Działalność rozpoczęliśmy w 1991 roku bazując na wieloletnim doświadczeniu branżowym. W oparciu o nowoczesny sprzęt precyzyjnie wykonujemy wszystkie prace z zakresu szeroko rozumianej geodezji.

Oferta

Zapraszamy do współpracy klientów z Trójmiasta, powiatu puckiego, wejherowskiego, kartuskiego i gdańskiego. Zapewniamy rzetelne i terminowo wykonane usługi geologiczno-kartograficzne. Nasze doświadczenie zawodowe zbieramy od 1981 roku. W trosce o jak najwyższą jakość usług korzystamy z wysokiej klasy sprzętu.

Zajmujemy się opracowywaniem map do celów projektowych, wytyczaniem działek i budynków, wznawianiem granic, podziałami nieruchomości oraz geodezyjną obsługą inwestycji. Oferujemy dokładne wykonywanie pomiarów sytuacyjno-wysokościowych, pomiarów objętości mas ziemnych oraz pomiarów nawierzchni użytkowych i kubatury. Przygotowujemy także mapy do celów sądowych i pod zasiedzenie. Pomagamy w wykonywaniu inwentaryzacji powykonawczych.

Zatrudniani przez nas wykwalifikowani geodeci służą radą i pomocą na każdym etapie współpracy. Zapewniamy kompleksową i precyzyjną obsługę. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem pomiarowym, obliczeniowym i graficznym.

Zachęcamy do skorzystania z oferty gdyńskiego zakładu usług geodezyjno-kartograficznych Dariusza Balasa.

Artykuły

Jak powinna wyglądać mapa sytuacyjno-wysokościowa do celów projektowych?
Jak powinna wyglądać mapa sytuacyjno-wysokościowa do celów projektowych?
Planujesz budowę prywatnego domu lub prowadzisz firmę, która tworzy nowe osiedle? Współpraca z doświadczonym geodetą będzie niezbędna. Jak go znaleźć?

Wideo

Kontakt

Kontakt Zakład usług geodezyjno–kartograficznych Dariusz Balas

Zakład usług geodezyjno–kartograficznych Dariusz Balas, Gdynia

Opinie (0)

Opinie o firmie Zakład usług geodezyjno–kartograficznych Dariusz Balas