przyjazna Instalacje elektryczne - usługi, Zakład Usług Elektrycznych i Systemów Alarmowych, Świnoujście

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7320004569
REGON: 320282433
Rok założenia:
1926

O firmie

Zakład usług elektrycznych i systemów alarmowych mieści się w Świnoujściu, w województwie zachodniopomorskim. Funkcjonujemy na rynku od 2006 roku. Zapewniamy szeroki zakres usług elektrycznych.

Oferta

Głównym profilem naszej działalności jest świadczenie profesjonalnych usług elektrycznych. Zatrudniamy wykwalifikowanych monterów i elektryków, którzy z pełnym zaangażowaniem i starannością podchodzą do swojej pracy. Najważniejsze jest dla nas Państwa zadowolenie, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Montujemy instalacje zarówno odgromowe, jak i elektryczne. Zajmujemy się też ich projektowaniem.

Ponadto oferujemy sprzedaż oraz fachowy serwis sprzętu gastronomicznego. Zapewniamy transport zakupionych u nas towarów. Zachęcamy do przejrzenia naszego katalogu urządzeń renomowanych producentów. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Zakład Usług Elektrycznych i Systemów Alarmowych

Zakład Usług Elektrycznych i Systemów Alarmowych, Świnoujście

Aktualności

 • elektryk

  18.09.2023

  Usługi elektryczne obejmują naprawę i przeróbkę instalacji elektrycznych. Wykonujemy zlecenia zarówno w budynkach mieszkalnych, jak i komercyjnych. Jesteśmy w stanie zająć się zarówno systemami indywidualnymi, jak i zbiorczymi. Posiadamy niezbędny sprzęt i wiedzę, aby sprostać potrzebom naszych klientów. Zależy nam na zapewnieniu wysokiej jakości usług w przystępnych cenach.

  Więcej informacji
 • gastronomia

  22.06.2023

  Inwestycja w sprzęt gastronomiczny może być kosztownym przedsięwzięciem. Jednak trzeba pamiętać, że to inwestycja, która przynosi zyski. Aby zapewnić optymalną wydajność, należy dbać o sprzęt i regularnie go konserwować. Nasza firma zapewnia kompleksową obsługę, w tym naprawy i konserwację, z realizacją w ciągu 48 godzin. Zapraszamy punkty gastronomiczne do współpracy!

  Więcej informacji

Opinie (0)

Opinie o firmie Zakład Usług Elektrycznych i Systemów Alarmowych


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.

Tagi