Kompleksowa realizacja inwestycji budowlanych
Kompleksowa realizacja inwestycji budowlanych, Zakład Usług Budowlanych CHATA, Kępno

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6190001111
REGON: 003354827
Rok założenia:
1990

O firmie

Zakład Usług Budowlanych CHATA istnieje na rynku od 1990 roku. Siedziba zlokalizowana jest w Kępnie, na terenie województwa wielkopolskiego. Zajmujemy się świadczeniem usług budowlanych. Nad prawidłowym przebiegiem prac czuwa właściciel, Leszek Chwołka.

Oferta

Głównym profilem naszej działalności jest wykonywanie kompleksowych prac budowlano-remontowych. Posiadamy 28-letnie doświadczenie, co przekłada się na wysoką jakość świadczonych usług. Ofertę kierujemy do klientów indywidualnych i firm.

Proponujemy:
  • prace rozbiórkowe,
  • prace ziemne,
  • wyburzenia,
  • roboty rozbiórkowe,
  • remonty lokali,
  • usługi koparkoładowarką,
  • roboty brukarskie.
Zatrudniani przez nas pracownicy to wykwalifikowana kadra, która posiada wiedzę i doświadczenie. Służymy pomocą i doradztwem na każdym kroku. Korzystamy też z wcześniej przygotowanych projektów i rysunków technicznych, by mieć pewność, iż wszystkie prace przebiegają zgodnie z planem.

Pracujemy przy pomocy specjalistycznych urządzeń, które umożliwiają nam sprawną i bezproblemową realizację zleceń. Korzystamy z najwyższej jakości materiałów budowlanych, które pochodzą od renomowanych i sprawdzonych producentów.

Specjalizujemy się w remontowaniu obiektów mieszkalnych i obiektów użyteczności publicznej, a także wykonujemy tynki gipsowe i nowoczesne elewacje budynków.

Dokładamy wszelkich starań, by zawsze znaleźć optymalne rozwiązanie, które zadowoli nawet najbardziej wymagającego klienta. Gwarantujemy terminowość i rzetelność.

Zapraszamy do kontaktu i odwiedzenia siedziby firmy CHATA w Kępnie.

Więcej informacji

  • Strona internetowa firmy zobacz

Kontakt

Kontakt Zakład Usług Budowlanych CHATA

Zakład Usług Budowlanych CHATA, Kępno

Opinie (12)

Opinie o firmie Zakład Usług Budowlanych CHATA

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Zbyszek
Zbyszek
5.0
15.12.2018
Dobra firma. Konkret, żadnych "złotych rączek", wszyscy pracownicy to prawdziwi fachowcy. Dzięki temu na przyszłość mam pewność jaką firmę wybiorę.
Franek
Franek
5.0
21.11.2018
Wybudowali dla mnie przydomową przybudówkę. Zdecydowanie korzystna współpraca, nie mam najmniejszych powodów do narzekań.
Mariusz
Mariusz
5.0
25.10.2018
Szybko i fachowo, czyli tak, jak dobre firmy w tej branży powinny działać. Dlatego Chata to dla mnie taka właśnie firma budowlana i w razie potrzeby chętnie będę tam wracał.
Roman
Roman
5.0
25.09.2018
Nie byłem do końca pewien, czy dobrze wybrałem, ale przekonali mnie jakością wykonania. Nie ma choćby jednego elementu do którego można by się przyczepić. Tak działają profesjonaliści.
Norbert
Norbert
5.0
13.08.2018
Podjęli się prac brukarskich. Wykonanie fachowe, czas realizacji krótki. Serdecznie polecam firmę Chata.
Ewa
Ewa
5.0
29.07.2018
Remont przebiegł szybko, panowie znają się na swojej robocie, cena zaś nie była wygórowana. Polecam.
Dariusz
Dariusz
5.0
26.06.2018
Robili dla mnie tynki gipsowe. Zero zastrzeżeń, usługa wykonana w stu procentach profesjonalnie.
Jakub
Jakub
5.0
03.05.2018
Porządna firma, serdecznie ich polecam, bo w pracach remontowych nie mają sobie równych.
Kasia
Kasia
5.0
04.04.2018
Dobry sprzęt, wykwalifikowani pracownicy, więc nie mogło być mowy o fuszerce. I faktycznie, jestem w pełni zadowolona z wykonanej przez nich pracy.
Dorotka
Dorotka
5.0
22.03.2018
Docieplali mój dom. Muszę przyznać, że nie spodziewałam się, ze tak sprawnie i szybko im pójdzie. Profesjonaliści bez dwóch zdań.
Bartosz
Bartosz
5.0
17.02.2018
Pomogli mi przy pracach ziemnych. Mają ku temu odpowiedni sprzęt i wykwalifikowanych pracowników. Chata to bez wątpienia rzetelna firma.
Robert
Robert
5.0
11.01.2018
Znakomicie wykonany gruntowny remont! Mieszkanie kupiłem po okazyjnej cenie, ale nie nadawało się do zamieszkania jednak firma Chata zrobiła wszystko, jak należy, a cena wcale nie była wygórowana. Wielkie dzięki!