Uroczystości pogrzebowe
Uroczystości pogrzebowe, Zakład Pogrzebowy Strasenburg Zofia Usługi Wyrób i Sprzedaż Trumien, Zduny

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 8341037505
Rok założenia:
1991

O firmie

Siedziba Zakładu Pogrzebowego należącego do Zofii Strasenburg znajduje się w Wiskienicy Górnej, na terenie województwa łódzkiego. Znaleźć nas można także w Łowiczu. Zajmujemy się organizacją ceremonii pogrzebowych oraz wyrobem i sprzedażą trumien. Usługi świadczymy od 1997 roku.

Oferta

Śmierć bliskiej osoby to cios dla wszystkich najbliższych. W tym czasie ciężko skoncentrować się na czymś innym niż przeżywanie żałoby. Wówczas to my zajmujemy się organizacją ceremonii pogrzebowej, zgodnie z życzeniami rodziny i bliskich.

Zakres naszych obowiązków obejmuje:
  • załatwianie formalności ZUS,
  • transport zwłok,
  • przygotowywanie zwłok do pochówku,
  • sprzedaż trumien i urn.
Dysponujemy ogromnym wyborem trumien, które wykonane są z wysokiej jakości materiałów. Dodatkowo piszemy różne wzory klepsydr oraz zapewniamy wiązanki pogrzebowe ze świeżych kwiatów.

Zatrudniani przez nas pracownicy to wykwalifikowana kadra z wieloletnim doświadczeniem. Pracowników cechuje wysoka kultura osobista i empatia. Jesteśmy nieustannie do Państwa dyspozycji. Do naszych zadań należy też kremacja zwłok i przygotowanie oprawy muzycznej ceremonii.

Dysponujemy kaplicą pogrzebową, w której rodzina i przyjaciele mogą w skupieniu pożegnać bliską osobę. W tym miejscu mogą się też odbywać ceremonie w różnych obrządkach i uroczystości świeckie. Pracujemy przez całą dobę, a nasze zakłady znajdują się też w Łowiczu i Zdunach.

Dokładamy wszelkich starań, by ceremonia wyglądała tak, jak zażyczy sobie tego rodzina. Pomożemy Państwu przejść przez ten trudny czas.

Kontakt

Kontakt Zakład Pogrzebowy Strasenburg Zofia Usługi Wyrób i Sprzedaż Trumien

Zakład Pogrzebowy Strasenburg Zofia Usługi Wyrób i Sprzedaż Trumien, Zduny

Opinie (0)

Opinie o firmie Zakład Pogrzebowy Strasenburg Zofia Usługi Wyrób i Sprzedaż Trumien