Usługi pogrzebowe na najwyższym poziomie
Usługi pogrzebowe na najwyższym poziomie, Zakład Pogrzebowy Irena Wendtlandt, Szamotuły

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7872120859

O firmie

Zakład pogrzebowy swoją siedzibę ma w Szamotułach, na terenie województwa wielkopolskiego. Właścicielami działalności są Magdalena Kwapisz i Irena Wendtlandt. Zajmujemy się organizacją ceremonii pogrzebowych. Działalność prowadzimy od 1993 roku.

Oferta

Od 29 lat zajmujemy się organizacją pogrzebów. Wiemy jak ciężkim momentem jest utrata bliskiej osoby, dlatego staramy się jak najbardziej odciążyć naszych Klientów od obowiązków związanych z organizacją pochówku. Zajmiemy się między innymi załatwianiem formalności, takich jak rezerwacja miejsca na cmentarzu komunalnym. Pośredniczymy również w sprawach w Urzędzie Stanu Cywilnego, Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych, Sanepidzie oraz w konsulacie.

Oferujemy:
  • przewóz zmarłych na cmentarz,
  • transport zwłok z zagranicy,
  • przygotowanie zmarłego do pochówku,
  • sporządzanie nekrologów.
Zajmujemy się także przygotowaniem wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Uzupełnienie naszej oferty stanowi sprzedaż artykułów pogrzebowych. W naszym asortymencie mamy między innymi znicze, klepsydry pogrzebowe oraz krzyże i tabliczki nagrobne. Sprzedajemy także trumny i urny. Wszystkie wyroby dostępne są w wielu wzorach i wykonane z różnych materiałów.

Ceremonię przygotujemy według indywidualnych wytycznych naszych Klientów. Jesteśmy do dyspozycji przez całą dobę.

Artykuły

I. Wendtlandt M.& M. Kwapisz – kompleksowa organizacja pogrzebów oraz florystyka pogrzebowa
I. Wendtlandt M.& M. Kwapisz – kompleksowa organizacja pogrzebów oraz florystyka pogrzebowa
Zakład Pogrzebowy I. Wendtlandt M.& M. Kwapisz oferuje swoim klientom liczne rozwiązania z zakresu zarówno florystyki pogrzebowej, jak i organizacji pogrzebów.
Organizacja pogrzebu – z czym pomoże zakład pogrzebowy?
Organizacja pogrzebu – z czym pomoże zakład pogrzebowy?
Uroczystości pogrzebowe wymagają załatwienia formalności zarówno urzędowych, jak i tych związanych z ceremonią. Sprawdź, jak krok po roku zorganizować pogrzeb
Jakie usługi pogrzebowe świadczą dobre zakłady pogrzebowe?
Jakie usługi pogrzebowe świadczą dobre zakłady pogrzebowe?
Zakłady pogrzebowe biorą na siebie nie tylko sam pochówek zmarłej osoby, ale często pomagają też w załatwieniu formalności.

Wideo

Kontakt

Kontakt Zakład Pogrzebowy Irena Wendtlandt

Zakład Pogrzebowy Irena Wendtlandt, Szamotuły

Opinie (12)

Opinie o firmie Zakład Pogrzebowy Irena Wendtlandt


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.

Średnia ocen

4.9

Opinie użytkowników

Adrianna
Adrianna
5.0
30.01.2021
Dzięki ich pomocy nie musiałam martwić się sprawami związanymi z organizacją pogrzebu i załatwianiem formalności. Potrzebowałam czasu na pogodzenie się ze stratą bliskiej mi osoby.
Julian
Julian
4.0
04.11.2020
Mogę polecić ten zakład pogrzebowy każdemu. Ceremonia została zorganizowana w każdym detalu przez nich. Wszystkim się zajęli i poradzili sobie bardzo dobrze.
Jagoda
Jagoda
5.0
19.09.2020
Wiązanki pogrzebowe, które wykonali dla mnie pracownicy tego zakładu pogrzebowego pięknie się prezentowały.
Jano
Jano
5.0
12.07.2020
Wieloletnie doświadczenie w branży, jaką są usługi pogrzebowe jest bardzo ważne. W tak trudnym momencie trzeba wiedzieć, jak się zachować w stosunku do osoby przeżywającej utratę kogoś bliskiego. W tym zakładzie pogrzebowym pracownicy okazują empatię i wyrozumiałość.
Dalia
Dalia
5.0
16.05.2020
Przeżyłam utratę najbliższej mi osoby. Pracownicy tego zakładu pogrzebowego okazali mi pełną wyrozumiałość i przejęli wszystkie obowiązki związane z pochówkiem.
Magdalena
Magdalena
5.0
17.03.2020
Z całego serca polecam ten zakład pogrzebowy. Gdyby nie oni, to nie byłabym w stanie zająć się organizacją pogrzebu.
Bożena
Bożena
5.0
31.01.2020
Polecam ofertę i usługi tego zakładu. Bardzo przystępne ceny i pełen profesjonalizm
Grzegorz
Grzegorz
5.0
07.11.2019
Dziękujemy, dzięki Wam przeżycie tego smutnego momentu stało się odrobinę łatwiejsze. Zupełnie "nie wchodząca w drogę" obsługa, wielka pomoc.
Artur
Artur
5.0
03.09.2019
Współpraca przebiegła bardzo pomyślnie. Przemiła obsługa przed i w trakcie ceremonii, wszystko odbyło się na czas i zgodnie z ustaleniami
Michalina
Michalina
5.0
02.07.2019
Wielki plus za całodobową obsługę
Aśka
Aśka
5.0
16.05.2019
Gorąco polecam usługi tego zakładu. Oddaliśmy niemal całkowicie decyzyjność w sprawie oprawy, wieńców, tabliczki i całej reszty. Ceremonia schludna i uroczysta, z należnym szacunkiem.
Wiola
Wiola
5.0
28.03.2019
Kompleksowa obsługa ceremonii od A do Z. Pełen profesjonalizm, pracownicy bardzo pomocni i ciepli w stosunku do rodziny. Dziękujemy