Kremacja i pochówek ziemny
Kremacja i pochówek ziemny, Zakład Pogrzebowy Amabilis Krystian Pieniak, Warszawa

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7011104014

O firmie

W zakładzie pogrzebowym Amabilis z Warszawy staramy się zawsze w pełni pomóc osobom w organizacji pochówku ich najbliższych. Wiemy, jak trudny jest do dla nich moment, dlatego w sposób profesjonalny zajmujemy się organizacją pogrzebu zarówno od strony ceremonii, jak i formalności. Jesteśmy do dyspozycji przed 24 godziny na dobę dzięki mobilnemu biuru. Nasz zakład prowadzi Krystian Pieniak.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą.

Oferta

Na rynku działamy od 1998 roku. Zdobyte przez lata doświadczenie staramy się w całości wykorzystywać w zapewnianiu klientom obsługi na najwyższym poziomie, zważywszy, iż działamy w bardzo szczególnych okolicznościach, jakimi są śmierć i pochówek bliskiej osoby. W każdym przypadku chcemy okazać wsparcie, empatię oraz profesjonalizm.

Przez całą dobę odbieramy ciała osób zmarłych po stwierdzeniu zgonu przez lekarza. Przewozimy je do chłodni na terenie Warszawy. Dysponujemy również pojazdami przystosowanymi do przewozu zwłok z terenu kraju i zagranicy.

Od początku do końca organizujemy ceremonie pogrzebowe wyznaniowe i bezwyznaniowe zarówno z pochówkiem ziemnych, jak i kremacją. Reprezentując najbliższych osoby zmarłej, pomagamy w załatwianiu kwestii formalnych związanych z pogrzebem w urzędach, kancelariach parafialnych oraz na cmentarzach. Umożliwiamy rozliczenia naszych usług w ramach zasiłku pogrzebowego z ZUS-em.

Ponadto w Amabilis prowadzimy sprzedaż:
  • trumien tradycyjnych i nowoczesnych,
  • urn,
  • wieńców, wiązanek, bukietów pogrzebowych oraz dekoracji florystyki funeralnej dostarczanych bezpośrednio na ceremonię,
  • krzyży i tablic.
Na życzenie klientów organizujemy klepsydry, nekrologii i kondolencje, a podczas pogrzebu również nagłośnienie i oprawę muzyczną.

Współpracujemy z zakładem kamieniarskim, który oferuje naszym klientom konkurencyjne ceny nagrobków.

W przypadku jakichkolwiek pytań i potrzeby pomocy zapraszamy do kontaktu telefonicznego z naszymi biurami w Warszawie oraz biurem mobilnym.

Artykuły

Co to jest florystyka funeralna? Zakład pogrzebowy Amabilis
Co to jest florystyka funeralna? Zakład pogrzebowy Amabilis
Kwiaty są ważnym elementem oprawy ceremonii pogrzebowej i dekoracją grobu. Dowiedz się, czym jest florystyka funeralna i tworzenie kompozycji żałobnych.
Zakład pogrzebowy Amabilis – jaką trumnę wybrać do pochówku tradycyjnego, a jaką do kremacji?
Zakład pogrzebowy Amabilis – jaką trumnę wybrać do pochówku tradycyjnego, a jaką do kremacji?
Stoisz przed koniecznością zorganizowania uroczystości pogrzebowych i szukasz rzetelnego wsparcia w tym zakresie? Poproś o pomoc pracowników zakładu Fides!

Wideo

Kontakt

Kontakt Zakład Pogrzebowy Amabilis Krystian Pieniak

Zakład Pogrzebowy Amabilis Krystian Pieniak, Warszawa

Opinie (0)

Opinie o firmie Zakład Pogrzebowy Amabilis Krystian Pieniak


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.