Bogaty wybór opraw okularowych
Bogaty wybór opraw okularowych, Zakład optyczny Alina, Bolesław Opalińscy, Bydgoszcz

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
10:00 - 18:00
Wt.
10:00 - 18:00
Śr.
10:00 - 18:00
Cz.
10:00 - 18:00
Pt.
10:00 - 18:00
Sb.
10:00 - 13:00
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 9531022275
REGON: 090553571
Rok założenia:
1992
Branża:

O firmie

Nasz zakład optyczny znajduje się w Bydgoszczy. Działalność założyliśmy w 1990 roku. Podstawowym profilem naszej działalności jest wykonywanie badań wzroku oraz dbanie o komfort Państwa widzenia. Właściciele firmy to Alina i Bolesław Opalińscy.

Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do odwiedzenia naszego drugiego oddziału przy ul. Niedźwiedziej 7. Rejestracja możliwa jest podczas kontaktu osobistego lub telefonicznego pod numerem: 52 322-47-47. Zapraszamy w poniedziałki od 16:30 do 18:00 oraz we wtorki od 16:00 do 18:00. Badania optometryczne wykonujemy codziennie od 10:00 do 15:00.

Certyfikaty i dyplomy

Jesteśmy zakładem autoryzowanym przez Krajową Rzemieślniczą Izbę Optyczną. Jesteśmy zrzeszeni w Międzywojewódzkim Cechu Rzemiosł Optycznych w Poznaniu. Dodatkowo posiadamy znak Autoryzowanej Pracowni Optycznej.

Oferta

Klienci naszego zakładu optycznego mogą liczyć na najwyższy poziom świadczonych usług. Przez wiele lat praktyki zdobyliśmy bogate doświadczenie, które korzystnie wpływa na nasze relacje z klientami i jakość naszej pracy. Specjalizujemy się przede wszystkim w komputerowym badaniu wzroku pod czujnym okiem okulisty. Umożliwia to nam wykonywanie okularów na indywidualne zamówienie klienta.

Zawarliśmy umowę z NFZ, dzięki czemu sprzedajemy Państwu okulary, które są refundowane. Zapewniamy fachową pomoc podczas doboru odpowiednich soczewek i szkieł. Dodatkowo zawsze udzielamy cennych informacji dotyczących podstawowej pielęgnacji sprzedawanych przez nas produktów.

Wykonujemy szereg kompleksowych badań wad wzroku, dzięki którym będziemy w stanie dobrać odpowiednią korekcję okularową oraz oprawki. Oferta naszego zakładu optycznego to również:
  • badanie dna oka
  • badanie ciśnienia śródgałkowe
Jesteśmy pewni, że u nas każdy znajdzie coś dla siebie bez względu na wiek, oczekiwania czy kwotę, jaką zamierza przeznaczyć na okulary. Proponujemy produkty pochodzące od najsłynniejszych projektantów. Zatrudniamy wykwalifikowanych asystentów sprzedaży, którzy wykorzystują swoje doświadczenie i znajomość najnowszych krzyków mody, dzięki czemu pomogą wybrać najatrakcyjniejszy towar. Podczas dopasowywania opraw pod uwagę bierzemy wiele czynników. Zwracamy uwagę między innymi na: kształt twarzy, typ urody, wiek, osobowość oraz styl ubierania się.

W razie jakichkolwiek wątpliwości służymy pomocą i dobrą radą. Podczas kontaktu telefonicznego odpowiemy na wszelkie pytania. Zapraszamy na badania do naszego zakładu optycznego.

Kontakt

Kontakt Zakład optyczny Alina, Bolesław Opalińscy

Zakład optyczny Alina, Bolesław Opalińscy, Bydgoszcz

Opinie (0)

Opinie o firmie Zakład optyczny Alina, Bolesław Opalińscy