Całodobowa opieka nad niepełnosprawnymi
Całodobowa opieka nad niepełnosprawnymi, Zakład opiekuńczo-leczniczy dla dorosłych Zgromadzenia Sióstr Franciszkanek Rodziny Maryi, Skrzeszewy

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
24 h
Wt.
24 h
Śr.
24 h
Cz.
24 h
Pt.
24 h
Sb.
24 h
Nd.
24 h
Dane rejestrowe:
NIP: 9710299674
Branża:

O firmie

Zakład Opiekuńczo-Leczniczy Dla Dorosłych Zgromadzenia Sióstr Franciszkanek Rodziny Maryi znajduje się w Skrzeszewach, w województwie mazowieckim. Zakład mieści się w zabytkowym pałacu. Od 1956 roku był to dom pomocy społecznej, a od 1990 roku funkcjonuje nasza zakład.

Oferta

Zakład Opiekuńczo-Leczniczy Dla Dorosłych Zgromadzenia Sióstr Franciszkanek Rodziny Maryi to niepubliczny zakład opieki zdrowotnej. Obejmujemy opieką kobiety, które nie wymagają hospitalizacji. Nasze podopieczne ze względu na niepełnosprawność, stan zdrowia i brak możliwości zapewnienia opieki w miejscu zamieszkania otrzymują całodobową opiekę. Zajmujemy się pielęgnacją, rehabilitacją oraz transportem medycznym. W razie potrzeby przewozimy kobiety na specjalistyczne badania. Zapewniamy też wyroby medyczne, produkty lecznicze i sprzęt ortopedyczny. Każda z pań otrzymuje całodzienne wyżywienie zgodne z przepisaną dietą.

Panie przebywają w pomieszczeniach dwu, trzy i czteroosobowych. Każdy z pokoi wyposażyliśmy w system przywoławczy personelu, a w Zakładzie znajduje się również centralna telefoniczna. Pozostałe wyposażenie to winda dla niepełnosprawnych, podnośniki do kąpieli chorych, wózki inwalidzkie, chodziki, balkoniki, a także poręcze na korytarzach zakładu opiekuńczego.

W Zakładzie Opiekuńczo-Leczniczym Dla Dorosłych Zgromadzenia Sióstr Franciszkanek Rodziny Maryi znajduje się sala rehabilitacyjna. Wykonujemy w niej zabiegi poprawiające stan przebywających u nas kobiet. Są to takie usługi rehabilitacyjne, jak:
 • kinezyterapia,
 • fizykoterapia,
 • hydroterapia.
Organizujemy też terapię zajęciową i zajęcia kulturalne i rekreacyjne. Kobiety mogą liczyć na pomoc psychologiczną i opiekę duchową. W pałacu znajduje się kaplica. Dodatkowych informacji o działalności Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego Dla Dorosłych Zgromadzenia Sióstr Franciszkanek Rodziny Maryi udzielamy pod podanym numerem telefonu i za pośrednictwem e-maila.

Kontakt

Kontakt Zakład opiekuńczo-leczniczy dla dorosłych Zgromadzenia Sióstr Franciszkanek Rodziny Maryi

Zakład opiekuńczo-leczniczy dla dorosłych Zgromadzenia Sióstr Franciszkanek Rodziny Maryi, Skrzeszewy

Aktualności

 • dom opieki

  18.06.2024

  Zakład Opiekuńczo-Leczniczy dla Dorosłych Zgromadzenia Sióstr Franciszkanek Rodziny Maryi to placówka opieki dla kobiet niepełnosprawnych i chorych. Oferujemy wszechstronną opiekę medyczną oraz rehabilitację, a także czas wolny i integrację. Funkcjonujemy od kilkudziesięciu lat. Więcej informacji udzielamy telefonicznie.

  Więcej informacji
 • Zakład Opiekuńczo-Leczniczy

  02.03.2024

  Zakład Opiekuńczo-Leczniczy dla Dorosłych Zgromadzenia Sióstr Franciszkanek Rodziny Maryi oferuje zajęcia rehabilitacyjne, w tym kinezyterapię, fizykoterapię i hydroterapię. Celem ośrodka jest poprawa jakości życia mieszkanek. Rehabilitacja prowadzona jest jako jeden z elementów całodobowej opieki. Więcej informacji o działalności ośrodka udzielanych jest telefonicznie.

  Więcej informacji
 • Zakład opiekuńczy

  22.12.2023

  Zakład Opiekuńczo-Leczniczy dla Dorosłych Zgromadzenia Sióstr Franciszkanek Rodziny Maryi zapewnia kompleksową opiekę kobietom cierpiącym z powodu chorób lub niepełnosprawności. Zespół wysoko wykwalifikowanych odpowiada za całodobową opiekę, w tym pielęgnację i podawanie leków. Więcej informacji udzielanych jest telefonicznie.

  Więcej informacji

Opinie (0)

Opinie o firmie Zakład opiekuńczo-leczniczy dla dorosłych Zgromadzenia Sióstr Franciszkanek Rodziny Maryi


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.