Sprzedaż przyborów do serwisu klimatyzacji
Sprzedaż przyborów do serwisu klimatyzacji, Zakład Handlowo-Usługowy Agmet Wojciech Gierczyk, Wrocław

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
08:00 - 16:00
Wt.
08:00 - 16:00
Śr.
08:00 - 16:00
Cz.
08:00 - 16:00
Pt.
08:00 - 16:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 8950008032
REGON: 005970944
Rok założenia:
1993

O firmie

Prowadzona przez nas hurtownia chłodniczo-klimatyzacyjna Agmet powstała już w 1991 roku. Siedziba naszej firmy znajduje się we Wrocławiu. Specjalizujemy się w sprzedaży urządzeń, narzędzi oraz komponentów, które służą do procesu produkcji i serwisowania wyrobów chłodniczych oraz klimatyzacyjnych.

Oferta

Oferujemy klientom wysokiej klasy narzędzia do serwisu klimatyzacji oraz komponenty do łączenia rur Cu, Al, ST złączkami Lokring. Zakupione komponenty z naszej hurtowni to gwarancja bezproblemowej naprawy i serwisu urządzeń klimatyzacyjnych oraz chłodniczych. Dysponujemy profesjonalnymi produktami, z których może skorzystać każdy serwisant.

W naszym szerokim asortymencie znajdują się między innymi:
 • masy uszczelniające
 • odwadniacze
 • komponenty
 • narzędzia do serwisu klimatyzacji samochodowej
Zapewniamy także narzędzia serwisowe, w których skład wchodzą zawory, gratowniki, giętarki czy też noże do rur. Co więcej, oferujemy pompy próżniowe, przewody napełniające i analogowe. Można u nas nabyć elektroniczne manometry oraz wiele narzędzi pomiarowych. Ponadto mamy w ofercie niezwykle precyzyjną technologię wykrywania nieszczelności za pomocą gazu śladowego.

Zaufało nam już wielu klientów. Dostarczamy nawet te komponenty, których nie posiadamy w swojej ofercie, a to za sprawą naszej współpracy z hurtowniami chłodniczymi na terenie Polski.

Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszej oferty.

Kontakt

Kontakt Zakład Handlowo-Usługowy Agmet Wojciech Gierczyk

Zakład Handlowo-Usługowy Agmet Wojciech Gierczyk, Wrocław

Aktualności

 • armatura mosiężna

  23.01.2024

  Instalacje klimatyzacyjne są kluczowym elementem każdego budynku. Zapewniają wygodną temperaturę zarówno pracownikom, jak i gościom. Aby instalacja działała poprawnie, warto użyć mosiężnej armatury, złączek i szybkozłączy firmy Agmet. Są one trwałe i odporne na korozję. Zakład posiada szeroki wybór, dlatego zatrudnieni pracownicy chętnie pomogą podczas wyboru odpowiednich produktów.

  Więcej informacji
 • parownica

  04.10.2023

  Systemy klimatyzacji są ważnym elementem wielu budynków. Służą do regulacji temperatury i wilgotności w pomieszczeniach. Jednakże, mogą być one również źródłem zanieczyszczeń. Dzieje się tak, ponieważ są używane w pomieszczeniach, w których ludzie spędzają dużo czasu. Jeśli chcesz mieć pewność, że Twoja klimatyzacja jest odpowiednio wyczyszczona, możesz zakupić parownicę oferowaną przez firmę Agmet. Idealnie sprawdza się przy mocno zanieczyszczonych urządzeniach.

  Więcej informacji
 • narzędzia do serwisu klimatyzacji

  31.07.2023

  Poszukujesz przedsiębiorstwa, które zapewni Ci narzędzia najwyższej jakości do serwisowania klimatyzacji przemysłowej lub samochodowej? W takim przypadku trafiasz w odpowiednie miejsce! Agmet, mieszczący się we Wrocławiu, to firma funkcjonująca na rynku od wielu lat, podczas których zdobyła zaufanie wielu klientów. Oferujemy szeroki wybór produktów, zatem jesteśmy pewni, że u nas znajdziesz to, czego potrzebujesz!

  Więcej informacji

Opinie (0)

Opinie o firmie Zakład Handlowo-Usługowy Agmet Wojciech Gierczyk


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.