Montaż i serwis piecyków gazowych i pieców dwufunkcyjnych
Montaż i serwis piecyków gazowych i pieców dwufunkcyjnych, Zakład gazowy Maciej Trembecki, Oława

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 9121789706
REGON: 363770840
Rok założenia:
2016

O firmie

Zakład gazowy mieści się w Oławie, w województwie dolnośląskim. Firma należąca do Macieja Trembeckiego specjalizuje się w montażu i serwisie urządzeń gazowych. W branży działa od 2016 roku i zatrudnia doświadczonych pracowników.

Oferta

Ogrzewanie to niezwykle istotna kwestia w przypadku lokali mieszkaniowych. Najbardziej ekonomicznym sposobem na zapewnienie ciepła w mieszkaniach i domach jest montaż urządzeń gazowych. Do wykonania instalacji należy zatrudnić specjalistów, najlepiej z zakładu gazowego Macieja Trembeckiego. Pracownicy posiadają niezbędne uprawnienia i doświadczenie, a podczas pracy korzystają ze specjalistycznych narzędzi oraz najlepszych jakościowo materiałów. Urządzenia gazowe, które firma sprzedaje i montuje w domach oraz mieszkaniach klientów, pochodzą od renomowanych producentów, co gwarantuje ich niezawodność, ekonomiczność oraz bezpieczeństwo użytkowania.

Zakład gazowy zajmuje się montaż i serwisem takich urządzeń jak:
  • piecyki gazowe
  • kotły gazowe centralnego ogrzewania
  • piece dwufunkcyjne
Piecyki gazowe potocznie nazywane junkersami służą do podgrzewania wody i są montowane w łazienkach, natomiast piece dwufunkcyjne poza podgrzewaniem wody użytkowej przeznaczone są również do ogrzewania pomieszczeń. Wybór odpowiedniego rozwiązania zależy od klientów, ale firma udziela fachowych porad dotyczących najlepszych wariantów ogrzewania. W ramach kompleksowej oferty pracownicy zakładu służą szybkim i precyzyjnym montażem oraz dostosowaniem instalacji wodnej i gazowej do nowego urządzenia. Ponadto są w stanie wykonać przyłącza gazowe i takie zadania jak:
  • przeglądy instalacji gazowej
  • czyszczenie piecyków gazowych
  • modernizacja instalacji gazowej
  • modernizacja instalacji wodnej
  • sprawdzanie szczelności instalacji gazowej
Dodatkowo zajmują się likwidacją, serwisem i montażem pieców węglowych.

Więcej informacji dotyczących działalności zakładu znajdą Państwo na stronie internetowej lub pod podanym numerem telefonu.

Marki i specjalizacje

Zakład sprzedaje między innymi urządzenia takich firm jak Junkers, Viessmann, Euroterm, Ariston, Buderus, Fondital.

Kontakt

Kontakt Zakład gazowy Maciej Trembecki

Zakład gazowy Maciej Trembecki, Oława

Opinie (0)

Opinie o firmie Zakład gazowy Maciej Trembecki