Modne upięcia i warkocze
Modne upięcia i warkocze, Zakład Fryzjersko-kosmetyczny

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7921794843
REGON: 365055739
Rok założenia:
2016

O firmie

Zakład Fryzjersko-kosmetyczny Lena istniej na rynku od 2016 roku. Jego siedziba mieści się w miejscowości Jarosław, na terenie województwa podkarpackiego. Nazywam się Anna Jonak i jestem właścicielką zakładu.

Oferta

Wspaniały wygląd to pewnie mniej lub bardziej skryte marzenie każdego z nas. Od wieków człowiek robił dużo, by wyglądać lepiej niż obecnie, młodziej i bardziej trendy. Kiedyś musieli włożyć w to dużo wysiłku i niekiedy wykazać się wielkim sprytem. Na szczęście teraz czasy się zmieniły i salony piękności stały się dostępne dla każdego. Dokładnie tak jak jest w moim zakładzie. Ofertę kieruję do kobiet, mężczyzn dzieci.

Usługi, które wykonuje to: sombre; ombre; strzyżenie damskie, męskie oraz dziecięce; koloryzacja oraz baleyage. Poza tym zajmuje się także pasemkami i delikatnymi refleksami. Moją specjalnością są upięcie na różne okazje. Czeszę panie do ślubu, na wesela, przyjęcia i inne imprezy. Dodatkowo jestem mistrzynią w krótkich fryzurach na boba.

Fryzjerstwo to nie tylko mój zawód, ale też i pasja. Dzięki temu mogę z wielkim zaangażowaniem oddawać się pracy. Nieustannie biorę udział w szkoleniach, na których poznaję nowinki ze świata fryzjerskiego. Moi Klienci mogą liczyć na usługi o najwyższej jakości. Ostatnio dużym zamiłowaniem obdarzyłam wszelkiego rodzaje warkocze.

Do pracy używamy jedynie specjalnych i pochodzących od uznanych producentów kosmetyków. Cechuje mnie staranność i dokładność. Klienci są zgodni co do tego, że mam świetne podejście do dzieci.

Zapraszam do skorzystania z oferty.

Artykuły

Na czym polega keratynowe prostowanie włosów?
Na czym polega keratynowe prostowanie włosów?
Keratynowe prostowanie włosów to znakomity sposób na intensywne odżywienie włosów i ich regenerację. Dzięki niemu włosy są zdrowe, lśniace i łatwe do ułożenia.

Wideo

Kontakt

Kontakt Zakład Fryzjersko-kosmetyczny " Lena " Anna Jonak

Zakład Fryzjersko-kosmetyczny " Lena " Anna Jonak, Jarosław

Opinie (7)

Opinie o firmie Zakład Fryzjersko-kosmetyczny " Lena " Anna Jonak

Średnia ocen

4.9

Opinie użytkowników

Izabela
Izabela
5.0
30.05.2020
Polecam usługo tej fryzjerki.
Julietta
Julietta
4.0
07.03.2020
Fajnie się z pani ustala szczegóły.
Marlena
Marlena
5.0
04.01.2020
Bardzo się cieszę, że to właśnie pani czesała mnie do ślubu. Wyglądałam super.
Ania
Ania
5.0
02.11.2019
Już nie raz udowodniła pani, że warto zainwestować w pani usługi.
Roksana
Roksana
5.0
20.09.2019
Koloryzacja na wysokim poziomie.
Angela
Angela
5.0
16.07.2019
Świetne cięcia. Ma pani do tego dryg. Super wychodzą. Polecam.
Grześ
Grześ
5.0
27.05.2019
Bardzo porządny zakład fryzjerski. Moje dzieci z chęcią chodża do tej pani, bo "jest miła i zawsze zrobi fajną fryzurę". Super mieć takiego fryzjera.