Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7821114197
REGON: 301770162
Rok założenia:
2022

O firmie

Zakład Elektromechaniczny powstał w 2022 roku z inicjatywy założyciela, Henryka Teretyki. Zlokalizowani jesteśmy w Poznaniu, gdzie oferujemy szeroki zakres usług związanych z elektromechaniką.

Oferta

Działalność naszego zakładu koncentruje się na obszarze naprawy, konserwacji oraz przezwajania różnego rodzaju urządzeń elektromechanicznych. Dzięki wysokiej jakości świadczonych usług oraz doświadczeniu naszych specjalistów możemy pochwalić się licznymi zadowolonymi klientami.

Oferujemy przezwajanie silników elektrycznych. Jest to proces, który polega na zmianie połączeń cewek w uzwojeniu silnika w celu zmiany jego parametrów pracy, takich jak napięcie, prąd, moc czy prędkość obrotowa. Proces ten jest stosowany głównie w silnikach indukcyjnych oraz synchronicznych, które posiadają uzwojenia stojana i wirnika.
Celem przezwajania jest dostosowanie silnika do wymagań konkretnej aplikacji lub optymalizacja jego pracy w różnych warunkach obciążenia. Może to być również konieczne w przypadku awarii jednego z uzwojeń, aby umożliwić dalsze funkcjonowanie silnika.

Pozostałe usługi:
  • naprawa elektronarzędzi,
  • naprawa urządzeń AGD,
  • naprawa prostowników i spawarek,
  • naprawa silników elektrycznych, prądnice,
  • przezwajanie silników suwnic bramowych,
  • przezwajanie transformatorów,
  • przezwajanie wirników,
  • wymiana łożysk w silnikach.
Dodatkowo oferujemy sprzedaż części zamiennych do silników i elektronarzędzi, części zamiennych materiałów elektromechanicznych i części zamiennych instalacji.

Decydując się na skorzystanie z usług naszego zakładu, zyskują Państwo gwarancję rzetelności, terminowości oraz konkurencyjnych cen. Nasz zespół doświadczonych fachowców dba o każdy detal, aby sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Wideo

Kontakt

Kontakt Zakład Elektromechaniczny Henryk Teretyka

Zakład Elektromechaniczny Henryk Teretyka, Poznań

Opinie (0)

Opinie o firmie Zakład Elektromechaniczny Henryk Teretyka


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.