Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 1182097973
REGON: 14717692000000
KRS: 0000504125
Rok założenia:
2014

Polecane oferty

Na rynku istniejemy od wielu lat jako wytwórnia przewodników temperatury. Specjalizujemy się w prod...
Przedmiotem działalności przedsiębiorstwa OBR-ERG jest projektowanie oraz produkcja maszyn i urządz...

O firmie

Ying Lin Machine Service to tajwańska spółka, prowadząca również polski oddział. Jego siedziba znajduje się w Konotopie, niedaleko Warszawy. Początki międzynarodowego przedsiębiorstwa sięgają 1976 roku, a na polskim rynku firma pojawiła się w 2005 roku. Od początku działalności zajmuje się dostarczaniem systemów automatyzacji produkcji, ze szczególnym uwzględnieniem giętarek.

Oferta

Automatyzacja produkcji przynosi trzy zasadnicze korzyści. Po pierwsze przyspiesza wytwarzanie i obróbkę elementów, po drugie zmniejsza liczbę błędów, co jest szczególnie ważne w przypadku takich produktów jak rury i profile, a po trzecie zmniejsza zużycie maszyn. Liderem wśród firm zajmujących się dostarczaniem najlepszych rozwiązań tego typu jest Ying Lin Machine Service, od ponad 40 lat wytwarzająca najnowocześniejsze maszyny produkcyjne. Urządzenia CNC, które produkuje, sprzedaje i serwisuje spółka przeznaczone są przede wszystkim do gięcia rur, ale ich wielozadaniowość sprawia, że zakup jest ekonomicznym rozwiązaniem. Wśród firmowych maszyn są:
  • giętarki elektryczne cnc
  • giętarki elektryczno-hydrauliczne cnc
  • giętarki hydrauliczne
  • beztrzpieniowe giętarki dwugłowicowe
Wymienione urządzenia służą do gięcia elementów stalowych i wykonanych ze stali nierdzewnej. Dostępny jest do nich specjalistyczny osprzęt i różne akcesoria, np. maszyny do formowania końców rur i przecinania rur oraz profili. W tym ostatnim przypadku produkowane są tradycyjne rozwiązania do cięcia oraz urządzenia laserowe. Wymienione urządzenia składają się na kompleksowo wyposażoną linię produkcyjną. Warto ją również wzbogacić o maszyny do produkcji drutów i prętów.

Produkowane urządzenia automatyczne i hydrauliczne sprawdzają się w wielu branżach, poczynając od produkcji elementów metalowych, przez przemysł stoczniowy, a kończąc na produkcji mebli.

Wymienione informacje to nie wszystko czego można się dowiedzieć o firmie i jej ofercie. Więcej znajdą Państwo na stronie internetowej Ying Lin Machine Service.

Kontakt

Kontakt Ying Han Technology sp. z o.o.

Ying Han Technology sp. z o.o., Konotopa

Opinie (12)

Opinie o firmie Ying Han Technology sp. z o.o.

Średnia ocen

4.8

Opinie użytkowników

Karol
Karol
5.0
01.02.2020
Nowoczesne maszyny, co przekłada się na wydajność, bezawaryjne działanie i precyzję. Polecam wszystkim giętarki Ying Han Technology.
Wiktor
Wiktor
5.0
16.01.2020
Bardzo dobre maszyny i profesjonalny serwis. Nie mam żadnego problemu z zachowaniem ciągłości produkcji.
Wojciech
Wojciech
4.0
17.12.2019
Automatyzacja produkcji to w dzisiejszych czasach konieczność, by móc konkurować na światowych rynkach. Zainwestowałem w nowe technologie i dzięki temu mogę liczyć na zagraniczne zamówienia. A wszystko to dzięki firmie Ying Han Technology, producentowi giętarek i innych urządzeń CNC.
Leszek
Leszek
4.0
03.11.2019
Laser pozwala na bardzo precyzyjne cięcie rur i profili. Nie mogliśmy tego osiągnąć tradycyjnymi metodami, dlatego polecam urządzenie Ying Han Technology.
Roman
Roman
5.0
09.10.2019
Jestem zadowolony ze współpracy z firmą Ying Han Technology. Dostarczyli mi atrakcyjne cenowo maszyny i zajmują się ich serwisowaniem. Utrzymuję dzięki temu ciągłość produkcji.
Dominik
Dominik
5.0
18.09.2019
Dzięki urządzeniom tej tajwańskiej firmy mogę szybko i dokładnie produkować rury. Giętarki, przecinarki i maszyny do formowania końcówek to bardzo dokładne urządzenia.
Krzysztof
Krzysztof
5.0
12.08.2019
Produkcja drutu nigdy nie była tak prosta. Dzięki firmie Ying Han Technology udało mi się przyspieszyć wytwarzanie drutu i zapewnić odpowiednią jakość.
Zbyszek
Zbyszek
5.0
23.07.2019
Doskonałe giętarki. Taką precyzje udało mi się osiągnąć pierwszy raz, a długo działam w tej branży.
Patryk
Patryk
5.0
22.06.2019
Dzięki urządzeniom Ying Han Technology zdecydowanie mniej elementów odrzucamy w procesie produkcji. To przynosi oszczędności.
Andrzej
Andrzej
5.0
19.05.2019
Można dzięki ich maszynom stworzyć całą linię produkcyjną. Wszystkie jej elementy są ze sobą kompatybilne, a to bardzo ułatwia pracę.
Bartłomiej
Bartłomiej
5.0
17.04.2019
Moim zdaniem ścisła światowa czołówka w branży giętarek. Jestem bardzo zadowolony z efektu jaki można dzięki nim osiągnąć.
Marek
Marek
5.0
02.03.2019
Urządzenia najwyższej klasy, a ich cena jest bardzo konkurencyjna. Polecam je każdemu.