Profesjonalne usługi geodezyjne
Profesjonalne usługi geodezyjne, Yard Geodezja i Kartografia Filip Jaworski, Gdynia

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 9581612754
REGON: 384507537

O firmie

Yard Geodezja i Kartografia Filip Jaworski to firma zlokalizowana w Gdyni. Świadczymy usługi geodezyjne oraz kartograficzne. Osobą decyzyjną w naszej firmie jest Filip Jaworski.

Oferta

Jako doświadczona firma geodezyjna może zapewnić Państwu kompleksowe usługi związane z naszą dziedziną i to pod każdym względem. Jesteśmy obecni na rynku już od prawie dwudziestu lat, dzięki czemu, poprzez zdobyte doświadczenie oraz spore grono usatysfakcjonowanych klientów, możemy zapewnić Państwu najwyższą jakość wszystkich naszych usług.

Proponujemy Państwu:
  • pomiary geodezyjne,
  • mapy geodezyjne,
  • wznowienie granic,
  • podziały nieruchomości,
  • tyczenie budynków.
Oprócz tego może zaoferować tyczenie obiektów inżynierskich czy sieci uzbrojenia terenu. Zajmujemy się również inwentaryzacją powykonawczą budynków oraz sieci uzbrojenia terenu. Projektujemy i sporządzamy mapy do celów prawnych, mapy numeryczne czy mapy pomiarowe. Możemy wykonać podział działek oraz pomiary powykonawcze. Uzupełnieniem naszej oferty są rozgraniczenia nieruchomości.

Zatrudnieni przez nas pracownicy to wykwalifikowani geodeci, którzy poprzez swoje wieloletnie doświadczenie w pracy oraz obszerną wiedzę techniczną są w stanie poradzić sobie z każdym powierzonym im zadaniem. Zapewniamy Państwu rzetelność, dokładność oraz terminowość wszystkich wykonywanych zadań.

Zapraszamy do kontaktu.

Artykuły

Kiedy potrzebny jest geodeta?
Kiedy potrzebny jest geodeta?
Czasami musimy skorzystać z usług firmy geodezyjnej i dokonując jej wyboru warto przeanalizować jakie usługi ma w swym zakresie.

Wideo

Kontakt

Kontakt Yard Geodezja i Kartografia Filip Jaworski

Yard Geodezja i Kartografia Filip Jaworski, Gdynia

Słowa kluczowe

Opinie (8)

Opinie o firmie Yard Geodezja i Kartografia Filip Jaworski

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Irek
Irek
5.0
09.07.2020
Jeśli szukasz geodety na wybrzeżu to Yard będzie jednym z najlepszych możliwych wyborów.
Roman
Roman
5.0
29.05.2020
Trafiłem na nich zupełnym przypadkiem kiedy szukałem kogoś do obsługi inwestycji i map. BYł to niezwykle szczęśliwy przypadek, gdyż dzięki nim prace posunęły się znacznie do przodu.
Fabian
Fabian
5.0
23.03.2020
Proponują niezwykle korzystne ceny za wszystkie swoje usługi. Polecam z pełnym przekonaniem!
Tomasz
Tomasz
5.0
18.01.2020
Bez wątpienia najlepsze usługi kartograficzne na terenie całego trójmiasta.
Marcin
Marcin
5.0
20.11.2019
Szwagier mi ich polecił kiedy planowałem budowę nowego oddziału mojej firmy. Było naprawdę warto, poradzili sobie ze wszystkim dwa razy szybciej niż planowałem!
Kuba
Kuba
5.0
28.09.2019
Muszę przyznać, że byłem pod dużym wrażeniem ich pracy. Wszystko wykonali zaskakująco szybko, a i nie zapłaciłem jakoś dużo.
Marek
Marek
5.0
30.07.2019
Korzystałem z ich usług przy wytyczaniu granic oraz pomiaru kilku nieruchomości. Polecam, rzetelna i odpowiedzialna firma.
Paweł
Paweł
5.0
29.05.2019
Yard to naprawdę pełen profesjonalizm. Zatrudniłem ich ponieważ poprzedni geodeta się po prostu wysypał, ale to było niewiarygodne szczęście! Ci od Pana Piotra to dopiero profesjonaliści! Dopiero przy nich zrozumiałem co to znaczy dobry geodeta.