przyjazna Reklama, XMR Consulting Mirosława Smoczyk, Warszawa

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6981046707
REGON: 364652462
Rok założenia:
2016
Branża:
Zobacz także naszą ofertę w branży:

O firmie

Firma XMR Consulting prowadzona jest przez Mirosławę Smoczyk. Siedziba naszej firmy znajduje się w Warszawie. Zapraszamy do kontaktu wszystkie osoby potrzebujące doradztwa.

Oferta

W zupełności zdajemy sobie sprawę, jak trudne może być prowadzenie firmy. Staramy się pomóc osobom, dla których stanowi to wyzwanie w ramach świadczenia usług konsultingowych. Odpowiednio doradzimy Państwu, w jaki sposób radzić sobie z prowadzeniem własnej działalności oraz pomagamy w robieniu tego efektywnie.

Dla swoich Klientów możemy tworzyć biznesplany, by w skuteczny sposób zaplanować ich działalność. Pomaga to w ustanowieniu sobie poszczególnych celów oraz dążeniu do nich. Poza tym świadczymy outsourcing i doradzamy Państwu, w jaki sposób mądrze inwestować, by przynosiło to zyski oraz korzyści.

W ramach działalności konsultingowej pełnimy doradztwo:

ekonomiczne,
inwestycyjne,
strategiczne,
finansowe,
biznesowe.

Jeżeli macie Państwo problemy z prowadzeniem własnej działalności bądź też chcecie robić to w sposób efektywny, w takim razie służymy swoją pomocą i doświadczeniem, by spełnić oczekiwania w tym właśnie zakresie. Nasi pracownicy posiadają spore doświadczenie w branży konsultingowej i zdołali usprawnić pracę już wielu firmom i przedsiębiorstwom.

Chętnych do podjęcia współpracy zapraszamy do kontaktu z firmą XMR Consulting w Warszawie.

Kontakt

Kontakt XMR Consulting Mirosława Smoczyk

XMR Consulting Mirosława Smoczyk, Warszawa

Słowa kluczowe

Opinie (1)

Opinie o firmie XMR Consulting Mirosława Smoczyk

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Emil
Emil
5.0
16.05.2019
ok