Największy sklep motocyklowy w Polsce
Największy sklep motocyklowy w Polsce, X-Moto Sklep & Outlet Motocyklowy, Karaś

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7441748369
REGON: 280350941
Rok założenia:
2008

O firmie

X-Moto Sklep & Outlet Motocyklowy to miejsce założone kilkanaście lat temu zarówno dla profesjonalistów, jak i amatorów. Na 700 metrach kwadratowych w Karasiu, niedaleko Iławy, w województwie warmińsko-mazurskim sprzedawane są ubrania, akcesoria i części niezbędne do bezpiecznej i komfortowej jazdy motocyklami.

Certyfikaty i dyplomy

Oferta

Jazda na motocyklu to coraz popularniejsza forma spędzania wolnego czasu. To właśnie dla osób, które hobbystycznie jeżdżą motocyklami, w tym dopiero stawiają pierwsze kroki związane z tą aktywnością oraz dla osób doświadczonych i dla profesjonalistów, którzy uczestniczą w zawodach działa X-Moto Sklep & Outlet Motocyklowy. Firma sprzedaje produkty motocyklowe stacjonarnie oraz przez internet. Gwarantuje wysoką jakość, atrakcyjne ceny i duży wybór. W ofercie znajduje się m.in. odzież motocyklowa dla dorosłych i dla dzieci, w tym:
  • kurtki motocyklowe,
  • kombinezony motocyklowe,
  • spodnie motocyklowe,
  • odzież przeciwdeszczowa dla motocyklistów,
  • kominiarki,
  • gogle,
  • kaski,
  • rękawice,
  • pasy nerkowe,
  • ochraniacze.
X-Moto Sklep & Outlet Motocyklowy sprzedaje też kamizelki motocyklowe, bieliznę i liczne akcesoria. Są wśród nich interkomy ułatwiające porozumiewanie się w trasie, sakwy i plecaki niezbędne do przewożenia rzeczy podczas wypraw motocyklowych i środki do konserwacji odzieży.

Motocykliści w sklepie znajdą także pokrowce na motocykle.

Firma zajmuje się też przeglądami i naprawami motocykli. Dysponuje zapasem części zamiennych, dzięki czemu mechanicy większość napraw wykonują szybko.

Pełna oferta X-Moto Sklepu & Outletu Motocyklowego znajduje się na stronie internetowej. Pytania dotyczące np. dostępności poszczególnych produktów można kierować na adres e-mailowy albo zadawać je telefonicznie.


Marki i specjalizacje

W ofercie firmy znajdują się produkty takich marek jak Vanucci, Held, Probiker, Fastway, Cycle Spirit, Shark, Nolan, Nexx, Nishua, Airoh, X-Lite, Bell, Scorpion.

Artykuły

Jaki prezent wybrać dla motocyklisty z asortymentu sklepu X-Moto?
Jaki prezent wybrać dla motocyklisty z asortymentu sklepu X-Moto?
Trudno wyobrazić sobie lepszy prezent dla pasjonatów jazdy na jednośladach niż funkcjonalne gadżety motocyklowe. Sprawdź, co oferuje sklep X-Moto z Karasia.

Kontakt

Kontakt X-Moto Sklep & Outlet Motocyklowy

X-Moto Sklep & Outlet Motocyklowy, Karaś

Słowa kluczowe

Opinie (12)

Opinie o firmie X-Moto Sklep & Outlet Motocyklowy

Średnia ocen

4.8

Opinie użytkowników

Krzysztof
Krzysztof
5.0
04.11.2021
Ogromny wybór odzieży motocyklowej. Można się tu ubrać od stóp do głów.
Adi
Adi
4.0
21.09.2021
Jeżdżę na motocyklu w zawodach i doceniam, że w X-Moto można kupić produkty dla profesjonalistów. To najlepszy tego typu sklep w Polsce.
dyskutant
dyskutant
5.0
08.07.2021
Przed wyruszeniem w trasę odwiedziłem X-Moto i to był dobry ruch, bo kupiłem u nich sakwy i kuferek na motocykl. Teraz bez problemu ruszę przed siebie.
Marek
Marek
5.0
31.05.2021
Lubię to przyjeżdżać, bo zawsze znajduję coś do ubrania w przystępnej cenie. Ostatnio nabyłem nową kurtkę w mocno obniżonej cenie.
Norbert
Norbert
5.0
15.03.2021
Sprawdziłem i faktycznie sprzedają markową odzież motocyklową w atrakcyjnych cenach.
Cieślak123
Cieślak123
5.0
31.01.2021
Wszystko, co potrzebne do jazdy motocyklem. Polecam sklep X-Moto.
Leszek
Leszek
4.0
14.11.2020
Kupiłem tu skórzane rękawice i jestem z nich bardzo zadowolony. Najpierw długo się zastanawiałem nad wyborem, ale pracownik mi bardzo pomógł.
Darek
Darek
5.0
26.09.2020
Mają odzież motocyklową na cieplejsze i zimniejsze dni. Kupiłem tu różne rzeczy i teraz mogę jeździć motocyklem, kiedy mam tylko ochotę.
Kiki
Kiki
5.0
11.07.2020
Ogromny wybór, a ceny bardzo atrakcyjne. Dla mnie to najlepsze miejsce na zakup odzieży motocyklowej.
Pawel1977
Pawel1977
5.0
05.05.2020
Kompleksowy serwis motocyklowy. Przyjeżdżam tu na przeglądy i poważniejsze naprawy. Polecam to miejsce, bo prace wykonują szybko i dokładnie.
SławomirGr
SławomirGr
5.0
18.03.2020
Można się tu ubrać od stóp do głów. Mają buty, spodnie, kurtki i kaski, więc każdy motocyklista znajdzie coś dla siebie.
kris1967
kris1967
5.0
30.01.2020
Jestem zachwycony tym miejscem! Od razu kupiłem skórzaną kurtkę i spodnie. Obie rzeczy były zdecydowanie tańsze niż w innym sklepie.