Remonty i prace wykończeniowe w domach i mieszkaniach
Remonty i prace wykończeniowe w domach i mieszkaniach, Wykończenia Wnętrz - Reno, Warszawa

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5242708136
Rok założenia:
2023

O firmie

Siedziba firmy Reno znajduje się w Warszawie. Zajmujemy się remontami i pracami wykończeniowymi. Możesz mieć pewność tego, że wszystkie zlecenia realizujemy z należytą starannością.

Oferta

Firmę Reno założyliśmy z myślą o pracach remontowych i wykończeniowych. Poddajemy renowacji i wykańczamy pod klucz mieszkania oraz domy. Pracujemy we wszystkich pomieszczeniach, w tym w łazienkach i kuchniach. Zapewniamy dokładność i dotrzymujemy ustalonych terminów. Gwarantujemy, że efekty prac są estetyczne i trwałe.

Oferta firmy Reno obejmuje m.in. tynkowanie i szpachlowanie. Ponadto stawiamy ścianki działowe i montujemy podwieszane sufity z płyt karton-gips. Zajmujemy się również takimi usługami, jak:
  • układanie płytek podłogowych i ściennych z gresu, glazury i terakoty,
  • malowanie ścian i sufitów,
  • tapetowanie,
  • gipsowanie,
  • układanie podłóg z paneli.
W trakcie remontów i prac wykończeniowych montujemy instalacje sanitarne oraz elektryczne. Instalujemy wodociągi i kanalizacje oraz podłączamy ceramikę sanitarną. Wykonujemy też oświetlenie i instalacje elektryczne z gniazdami. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty Reno! Więcej informacji o usługach udzielamy za pośrednictwem poczty elektronicznej i pod podanym numerem telefonu.

Zakres działalności

Artykuły

Co warto wiedzieć o pracach wykończeniowych? Wykończenia Wnętrz - Reno
Co warto wiedzieć o pracach wykończeniowych? Wykończenia Wnętrz - Reno
Roboty wykończeniowe nie zawsze są łatwe do wykonania jak nam się wydaje, dlatego warto skorzystać z usług firm, które znają się na branży budowlanej.

Wideo

Kontakt

Kontakt Wykończenia Wnętrz - Reno

Wykończenia Wnętrz - Reno, Warszawa

Opinie (0)

Opinie o firmie Wykończenia Wnętrz - Reno


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.