Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
08:00 - 16:00
Wt.
08:00 - 16:00
Śr.
08:00 - 16:00
Cz.
08:00 - 16:00
Pt.
08:00 - 16:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 5272352922
REGON: 017342500
KRS: 0000036710
Rok założenia:
2001

O firmie

WTW to firma zlokalizowana we Wrocławiu. Od 1945 roku jesteśmy wiodącym na świecie konstruktorem i producentem najwyższej jakości aparatury pomiarowej oraz instrumentów do analizy wody. W 2001 roku przekształciliśmy się w spółkę.

Oferta

Jako firma WTW oferujemy światowej klasy linie urządzeń najwyższej jakości, niezawodnych i bezpiecznych w użytkowaniu mierników, które wyznaczają nowe standardy jakości. Obok wytrzymałych wodoszczelnych mierników kieszonkowych i trwałych mierników do prac terenowych, dysponujemy także precyzyjnymi miernikami laboratoryjnymi. Proponujemy kompletną linię urządzeń, wśród których znajdują się:
  • pH-metry
  • jonometry
  • tlenomierze
  • konduktometry
  • mierniki wieloparametrowe
  • systemy analizy BZT
  • mętnościomierze
  • fotometry wraz z odczynnikami
Dysponujemy również oprogramowaniem.

Drugą linię stanowią urządzenia przemysłowe do pomiarów ciągłych (online), przeznaczone do analizy wody i ścieków. Jest wśród nich wieloparametrowy system modułowy bazujący na technologii cyfrowej. Ponadto oferowane są głowice pomiarowe (pH, O2, redox, jony, przewodność, mętność, zawiesina, węgiel), analizatory chemiczne TresCon, a także systemy poboru i przygotowania próbek.

Zatrudniamy wykwalifikowanych i doświadczonych pracowników, którzy, odczuwając dumę z długiej tradycji naszej firmy, starają się z dnia na dzień udoskonalać oferowane przez nas produkty i podnosić ich standard. Chętnie także dzielą się swoją wiedzą, doradzając Państwu w wyborze najbardziej odpowiednich urządzeń. Chcąc przekazać swoje doświadczenie szerszemu gronu odbiorców, organizujemy seminaria i programy szkoleniowe, które cieszą się ogromnym zainteresowaniem osób z branży. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty - firma WTW z Wrocławia.

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt WTW Pomiarowy i Analityczny Sprzęt Techniczny Sp. z o.o.

WTW Pomiarowy i Analityczny Sprzęt Techniczny Sp. z o.o., Wrocław

Opinie (0)

Opinie o firmie WTW Pomiarowy i Analityczny Sprzęt Techniczny Sp. z o.o.