Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6521033672
REGON: 272751540
Rok założenia:
1995

Jesteś właścicielem tej firmy?

Chcesz zarządzać stroną swojej firmy na naszym serwisie i móc na bieżąco aktualizować informacje, żeby wpływać na pozycję w wyszukiwarce Google?

Zarządzaj stroną tej firmy

Polecane oferty

Głównym przedmiotem mojej działalności jest świadczenie usług stomatologicznych. Wykonuję również w...
Laboratorium działa już od ponad 25 lat. Swoje usługi kieruje do lekarzy stomatologów i gabinetów s...
Zdrowy i piękny uśmiech to marzenie wielu osób. O zęby trzeba jednak codziennie dbać i nie wystarcz...
Warto jest zadbać o zęby i regularnie odbywać przeglądy kontrolne. Szybkie dostrzeżenie choroby poz...

O firmie

Firma "Wróbel-Letkiewicz Małgorzata. Indywidualna praktyka stomatologiczna" figuruje w rejestrze gospodarczym pod Numerem Identyfikacji Podatkowej: 6521033672. Numer REGON przedsiębiorstwa to: 272751540.

Siedziba przedsiębiorstwa znajduje się w miejscowości Bielsko-Biała w województwie śląskim. Przedsiębiorstwo działa na rynku od 1995 roku. Firmę można odwiedzić pod adresem: Pod Dębem 16. Korespondencyjny kod pocztowy to: 43-344 Bielsko-Biała. Współrzędne geograficzne, pod którymi mieści się siedziba firmy to: 49.8588959N, 19.085235E. Firma "Wróbel-Letkiewicz Małgorzata. Indywidualna praktyka stomatologiczna" prowadzi swoją działalność w branży Stomatolodzy.

Gabinet stomatologiczny stosuje znieczulenie, które pozwala na uniknięcie niepotrzebnego bólu, a co za tym idzie stresu. W zakresie usług gabinetu dentystycznego jest w szczególności: leczenie próchnicy zębów, zapobieganie chorobom zębów i dziąseł, odbudowa zębów, leczenie kanałowe, leczenie chorób dziąseł, leczenie dzieci.

W serwisie pkt.pl firma nie prezentuje szczegółowych informacji na temat swojej oferty. Zapraszamy Państwa do kontaktu pod numerem telefonu 600 059 646 w celu uzyskania szczegółowych informacji na temat produktów i usług.

Kontakt

Kontakt Wróbel-Letkiewicz Małgorzata. Indywidualna praktyka stomatologiczna

Wróbel-Letkiewicz Małgorzata. Indywidualna praktyka stomatologiczna, Bielsko-Biała

Opinie (0)

Opinie o firmie Wróbel-Letkiewicz Małgorzata. Indywidualna praktyka stomatologiczna