Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7161499681
REGON: 141125689
Rok założenia:
2007

O firmie

Przedsiębiorstwo WRM Komputer znajduje się w Warszawie. Zajmujemy się naprawą komputerów. Działalność prowadzimy nieprzerwanie od 2007 roku. Nad prawidłowym przebiegiem prac czuwa właściciel, Wojciech Piwowarek.

Oferta

Posiadamy 11-letnie doświadczenie w branży, co przekłada się na wysoką jakość świadczonych usług. Przez ten czas wypracowaliśmy sobie ugruntowaną pozycję na rynku i poznaliśmy Państwa oczekiwania. Z naszych usług korzystają zarówno klienci indywidualni, jak i właściciele mniejszych i większych firm.

Do naszych obowiązków należy:
  • administracja serwerami,
  • telefoniczne wsparcie telefoniczne,
  • kontrola rejestru,
  • pomoc przy zawirusowanym systemie,
  • usuwanie wirusów komputerowych,
  • modernizacja sprzętu komputerowego.
Zatrudniani przez nas pracownicy to wykwalifikowana kadra, która posiada wiedzę i doświadczenie. Służymy pomocą i doradztwem na każdym kroku. Pracujemy przy pomocy specjalistycznych urządzeń, które umożliwiają nam wielozadaniowość.

Ponadto zajmujemy się testowaniem poszczególnych podzespołów komputera, dogłębną analizą całego systemu, a także naprawą komputerów. Bogate doświadczenie pozwala nam odnaleźć nawet najmniejszą usterkę i ją usunąć.

Z naszych usług korzystają klienci, którzy działają w branży motoryzacyjnej, prawnej i budowniczej, a także biura podróży. Zajmujemy się też przeprowadzaniem testów antywirusowych i konfiguracją zabezpieczeń.

Zależy nam na Państwa zadowoleniu. Gwarantujemy terminowość i rzetelność.

Zapraszamy do kontaktu i odwiedzenia siedziby firmy WRM Komputer w Warszawie.

Kontakt

Kontakt WRM Komputer Wojciech Piwowarek

WRM Komputer Wojciech Piwowarek, Warszawa

Opinie (0)

Opinie o firmie WRM Komputer Wojciech Piwowarek