Przyciemnianie szyb samochodowych
Przyciemnianie szyb samochodowych , Wrapperfect Patryk Dombrowski, Połczyno

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5871705108
REGON: 362406055
Rok założenia:
2020

O firmie

Wrapperfect Patryk Dombrowski ma siedzibę Połczynie, na terenie województwa pomorskiego. Firma oferuje usługi z zakresu konserwacji, renowacji i modyfikacji wizualnej samochodów. Możemy poszczycić się bogatym doświadczeniem i wykwalifikowaną kadrą.

Oferta

Wrapperfect założyliśmy z myślą o właścicielach samochodów, którzy dbają o swoje pojazdy. Oferujemy im liczne usługi zwiększające estetykę aut na zewnątrz i wewnątrz. Wyróżniamy się doświadczeniem, zaangażowaniem w pracę i stosowaniem najlepszych materiałów i środków. Gwarantujemy, że po wizycie w zakładzie auto będzie wyglądało doskonale!

Zajmujemy się we Wrapperfect m.in. przyciemnianiem szyb. Korzystamy z folii metalizowanych i ceramicznych z 7-letnią gwarancją! Nakładamy folie przede wszystkim na szyby czołowe i boczne. Stosujemy np. atermiczną folię Chameleon. To świetny materiał, który zapobiega nagrzewaniu się wnętrz, a ponadto wpływa korzystnie na bezpieczeństwo. Dodatkowo folia zmienia korzystnie wygląd pojazdów. To samo dotyczy przyciemniania lamp. W zależności od oczekiwań klientów stosujemy folie standardowe i folie premium PPF, które mają właściwości samoregeneracje. Oklejanie warto połączyć z usług regeneracji kloszy. Po serwisie we Wrapperfect wyglądają jak nowe!

Dla zwiększenia estetyki oferujemy także usługę dechromingu. Zakrywamy elementy chromowane, w tym atrapy chłodnic, klamki, listwy i relingi oraz obudowy lusterek. Oklejamy też samochody na zewnątrz i wewnątrz. Do kokpitu polecamy folie z efektem drewna, a na zewnątrz czarne połyskliwe, matowe albo kolorowe folie na dachy, klamki i lusterka. W zakładzie naklejamy też reklamy. W ramach usługi klienci otrzymują projekt, wydruk i naklejanie na pojazdy. Służymy też naklejaniem bezbarwnych folii, co zabezpiecza powierzchnie na autach przed uszkodzeniami. Folie sprawdzają się do zabezpieczania lusterek, reflektorów, progów, wnęk klamek i wielu innych elementów.

Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z usług Wrapperfect! Więcej informacji udzielamy pod podanym numerem telefonu i mailowo.

Artykuły

Co warto wiedzieć o przyciemnianiu szyb w samochodzie z firmą Wrapperfect?
Co warto wiedzieć o przyciemnianiu szyb w samochodzie z firmą Wrapperfect?
Przyciemnione szyby mają zalety takie jak choćby zwiększone bezpieczeństwo. Warto więc przyjrzeć się im nieco bliżej i zapoznać z informacjami dotyczącymi ich.
Jakie usługi z zakresu oklejania aut oferuje firma Wrapperfect?
Jakie usługi z zakresu oklejania aut oferuje firma Wrapperfect?
Jakie usługi z zakresu oklejania samochodów świadczy firma Wrapperfect? Dlaczego warto zdecydować się na to rozwiązanie? Przeczytaj artykuł i poznaj szczegóły.

Załączniki

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Wrapperfect Patryk Dombrowski

Wrapperfect Patryk Dombrowski, Połczyno

Opinie (0)

Opinie o firmie Wrapperfect Patryk Dombrowski


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.