Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
07:00 - 17:00
Wt.
07:00 - 17:00
Śr.
07:00 - 17:00
Cz.
07:00 - 17:00
Pt.
07:00 - 17:00
Sb.
07:00 - 12:00
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 6331127996
REGON: 273234210
Rok założenia:
1999

O firmie

Naszą kancelarię rachunkową znajdą Państwo w Pawłowicach, w powiecie pszczyńskim, w województwie śląskim. Zajmujemy się obsługą rachunkową firm. Posiadamy w tym zakresie niezbędne uprawnienia oraz duże doświadczenie. W branży działamy od 1996 roku. Zapewniamy indywidualne podejście do każdego zlecenia, zaangażowanie w pracę oraz konkurencyjne ceny. Właścicielem firmy jest Anna Wowra.

Oferta

Nasza kancelaria powstała w odpowiedzi na zapotrzebowanie zgłaszane przez osoby prowadzące działalność gospodarczą. Klienci zajmujący się handlem lub usługami często nie znajdują czasu na zajęcie się rachunkowością, dlatego w tym zakresie odciąża ich nasza kancelaria. W trosce o najwyższą jakość usług nieustannie śledzimy zmiany w prawie i chłoniemy branżową wiedzę, dzięki czemu nic nie jest w stanie nas zaskoczyć.

Przede wszystkim zajmujemy się prowadzeniem ksiąg rachunkowych i przygotowywaniem rozliczeń podatkowych. Ponadto realizujemy usługi związane ze sprawami kadrowo-płacowymi takie jak przygotowywanie list płac i prowadzenie akt osobowych. Nieobce są nam również usług sprawozdawcze polegające na sporządzaniu raportów, np. dla GUS i NBP. Nie wyczerpuje to naszej oferty, ponieważ zajmujemy się sporządzaniem wniosków kredytowych, biznesplanów oraz analiz finansowych, a także pomocą przy założeniu lub likwidacji firmy. Dodatkowo przygotowujemy dokumentu finansowo-księgowe takie jak faktury, wynajmujemy sale konferencyjne i obsługujemy biuro.

Zapraszamy do nawiązania kontaktu i skorzystania z naszych usług. Więcej informacji dotyczących naszej działalności znajdą Państwo na stronie internetowej kancelarii.

Zakres działalności

Informacje dodatkowe
Firma ubezpieczona OC
Rodzaj obsługiwanych klientów
Firmy jednoosobowe
Firmy krajowe
Fundacje i Stowarzyszenia
Klienci indywidualni
Spółki akcyjne
Spółki cywilne
Spółki jawne
Spółki komandytowe
Spółki komandytowo-akcyjne
Spółki partnerskie
Spółki z o.o.
Zasięg działalności
Lokalny

Kontakt

Kontakt Wowra Anna. Kancelaria rachunkowa

Wowra Anna. Kancelaria rachunkowa, Pawłowice

Opinie (0)

Opinie o firmie Wowra Anna. Kancelaria rachunkowa