Skuteczne pośrednictwo pracy.
Skuteczne pośrednictwo pracy., Works4you Sp. z o.o., Suwałki

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 8481863901
REGON: 36335134000000
KRS: 0000590857
Rok założenia:
2015

O firmie

Works4you to firma zlokalizowana w Suwałkach, na obszarze województwa podlaskiego. Zajmujemy się pośrednictwem pracy. Działamy od 2015 roku.

Oferta

Prowadzona przez nas agencja zatrudnienia to najlepsza w okolicy oferta w kwestii pracowników tymczasowych oraz sezonowych. Poprzez nienaganną organizację pracy, nowoczesny model zarządzania i kontakty jesteśmy w stanie przedstawić ofertę, która zadowoli każdego.

Funkcjonujemy aktywnie na rynku pośrednictwa pracy już od czterech lat. Przez cały ten czas udało nam się zebrać odpowiednie doświadczenie oraz zaufanie wielu zadowolonych klientów, dzięki czemu możemy zagwarantować najwyższą jakość wszystkich świadczonych przez nas usług.

Nasza oferta to między innymi:
  • doradztwo personalne,
  • praca tymczasowa,
  • outsourcing,
  • rekrutacja pracowników z Ukrainy.
Przy procesie rekrutacyjnym pracowników z Ukrainy pomagamy we wszelkich potrzebnych formalnościach. Organizujemy ich przyjazd do Polski, udzielamy pomocy w znalezieniu zakwaterowania oraz pomagamy w procesie wizowym. Pomagamy też przy uzyskaniu wszelkich niezbędnych dokumentów i pozwoleń. Oferujemy również rekrutacje pracowników z Indii, Nepalu oraz Bangladeszu. Nasi pracownicy tymczasowi to pewność dobrze wykonanej pracy.

Zatrudnieni przez nas pracownicy to doświadczenie doradcy personalni, którzy poprzez swój wieloletni staż w zawodzie oraz umiejętności interpersonalne są w stanie podjąć się i wykonać każde, najtrudniejsze nawet zadanie.

Możemy zapewnić rzetelność, dokładność oraz terminowość i stały kontakt.

Zapraszamy do kontaktu.

Artykuły

Szukasz pracownika na sezon letni – skorzystaj z usług agencji pracy tymczasowej
Szukasz pracownika na sezon letni – skorzystaj z usług agencji pracy tymczasowej
Jeśli potrzebujemy do pracownika so pracy na kilka tygodni, najlepiej poszukać odpowiednich fachowców właśnie przez agencje pracy tymczasowej

Wideo

Kontakt

Kontakt Works4you Sp. z o.o.

Works4you Sp. z o.o., Suwałki

Opinie (2)

Opinie o firmie Works4you Sp. z o.o.

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Bartłomiej
Bartłomiej
5.0
23.09.2019
Proponują bardzo korzystne stawki za swoje usługi. Mam na myśli głównie outsourcing.
Filip
Filip
5.0
22.07.2019
Jestem bardzo zadowolony z ich usług. Dzięki nim udało mi się pozyskać kilku operatorów maszyny, których wcześniej nie miałem nawet skąd zwerbować. Polecam!