Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5482493072
Rok założenia:
2015
Zobacz także naszą ofertę w branży:

O firmie

Budowa pod klucz, Wood Construction - Cieszyńskie Domy z Bali Łukasz Michałek, Koniaków Siedziba firmy Wood Construction znajduje się w Koniakowie, w powiecie cieszyńskim, w województwie śląskim. Przedsiębiorstwo specjalizuje się we wznoszeniu budynków mieszkalnych. Jego właścicielem jest Łukasz Michałek. Kontynuuje rodzinną tradycję zapoczątkowaną w latach 70 XX wieku.

Oferta

Wood Construction opiera swoją renomę na stosowaniu najlepszych jakościowo materiałów, takich jak drewno oraz na pracy wykwalifikowanych specjalistów. Wieloletnie doświadczenie w branży pozwala im na szybkie i precyzyjne realizowanie projektów i to niezależnie od stopnia ich skomplikowania. Klienci mogą być pewno, że każde zlecenia dotyczące drewnianych domów będzie zrealizowane terminowo.

Czym zajmuje się firma Wood Construction z Koniakowa?
Wood Construction z Koniakowa projektuje i buduje domy całoroczne i letniskowe. Budynki wznosi z drewna, dzięki czemu są one nie tylko wytrzymałe, ale też ekologiczne i zapewniają we wnętrzu zdrową atmosferę. Domy drewniane budowlane są w stylu Śląska Cieszyńskiego. Dzięki temu są estetyczne i idealnie komponują się z miejscem w którym są postawione. Można je wybudować w górach, ale pięknie będą wyglądały również w innych regionach Polski.

Co składa się na usługi budowlane wykonywane przez Wood Construction?
Wood Construction budując cieszyńskie domy z bali zapewnia kompleksowe usługi budowlane. W ramach nich przygotowuje teren pod budowę i wykonuje fundamenty. Na tak przygotowanym podłożu stawia ściany z bali i desek oraz wieńczy konstrukcję więźbą dachową. Na elementach więźby kładzie dach, np. produkowane przez siebie gonty. Domy doprowadza do stanu pod klucz, dlatego we wnętrzach prowadzi prace wykończeniowe. Polegają one m. in. na montażu instalacji elektrycznych, grzewczych i wodno-kanalizacyjnych. W budynkach montowane są też schody, podłogi i elementy stolarki otworowej, np. okna o profilach drewnianych i drewniane drzwi.

Jakie budynki i konstrukcje poza domami wznosi Wood Construction?

Wood Construction buduje poza domami drewnianymi z bali również konstrukcje rekreacyjne i użytkowe. Są to:
  • domki ogrodowe
  • altany ogrodowe
  • tarasy drewniane
Te ostatnie doskonale wyglądają wraz z budowlanymi przez firmę domami letniskowymi i całorocznymi.

Wymienione informacje to nie wszystko czego można się dowiedzieć o firmie Wood Construction. Po więcej, w tym dodatkowe zdjęcia dokumentujące zrealizowane zlecenia najlepiej wejść na stronę internetową. Można również napisać maila albo zadzwonić.

Zakres działalności

Artykuły

Co warto wiedzieć o zaletach drewnianych domów?
Co warto wiedzieć o zaletach drewnianych domów?
Zdrowy mikroklimat, energooszczędność, krótki czas budowy, mały ciężar domu, łatwość przebudowy oraz modernizacji. Poznaj zalety budowy drewnianego domu.
Co warto wiedzieć o drewnianych domach z bali?
Co warto wiedzieć o drewnianych domach z bali?
Dlaczego warto zdecydować się na dom z bali? Jakie są rodzaje ich konstrukcji? Co warto wiedzieć o ich kosztach? Na te pytania odpowiadamy w artykule.
Dlaczego warto zdecydować się na dom szkieletowy z Wood Construction?
Dlaczego warto zdecydować się na dom szkieletowy z Wood Construction?
Wood Construction to jedna z niewielu takich firm w Polsce, która specjalizuje się w budowie drewnianych domów, w tym szkieletowych. Dowiedz się więcej.

Wideo

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Wood Construction - Cieszyńskie Domy z Bali Łukasz Michałek

Wood Construction - Cieszyńskie Domy z Bali Łukasz Michałek, Koniaków

Słowa kluczowe

Opinie (6)

Opinie o firmie Wood Construction - Cieszyńskie Domy z Bali Łukasz Michałek

Średnia ocen

4.8

Opinie użytkowników

Grzegorz
Grzegorz
4.0
29.11.2019
Jestem zachwycony domem jaki wybudowała dla mnie firma Wood Construction. Pięknie wygląda i pachnie drewnem. W środku panuje zdrowa atmosfera i czuję się tu zdecydowanie lepiej niż w poprzednim mieszkaniu.
Alicja
Alicja
5.0
17.11.2019
Wykonali dla nas piękną altanę ogrodową. Efekt ich pracy przerósł wszystkie nasze oczekiwania. Polecamy.
Grzesiek
Grzesiek
5.0
14.09.2019
Budowa naszego domu letniskowego przebiega sprawnie i bez żadnych komplikacji. Z całego serca polecamy tę firmę.
Artur
Artur
5.0
19.07.2019
Nie sądziliśmy, że tak szybko uporają się z budową domu kanadyjskiego. To fachowcy godni polecenia.
Edyta
Edyta
5.0
10.05.2019
Planujecie budowę domów z bali? W takim razie koniecznie skontaktujcie się z Panem Łukaszem. Na pewno będziecie zadowoleni z efektów ich pracy.
Ela
Ela
5.0
29.03.2019
Zleciliśmy im budowę domu drewnianego całorocznego. Ekipa Pana Łukasza spisała się znakomicie. Polecamy Wood Construction.